poniedziałek, 7 listopada 2011

Iluminaci: przemysł muzyczny uwikłany w spisek?

oko Boga
Wszystko-widzące oko Boga na
banknocie amerykańskiego dolara.

Wpiszcie w popularną przeglądarkę internetową frazę "Kto rządzi światem?" a waszym oczom ukaże się wysyp linków do stron poświęconych tajnym bractwom i stowarzyszeniom. Spiski, spiski, wszędzie spiski. A to masoni planują podbić świat za pomocą manipulacji rynkowych, a to zwolennicy New World Order starają się zniszczyć ludzkość poprzez manipulowanie pogodą, gdzie indziej jeszcze osławieni przez Dana Browna Iluminaci chcą namieszać nam w głowach przy pomocy.... No właśnie, czego? Otóż od kilku już lat tryumfy święci pogląd, jakoby Oświeceni zawładnęli treścią przekazywaną nam poprzez teksty piosenek!


Nie będę wam teraz po kolei opisywał Iluminatów jako takich, podejrzewam, że większość czytelników coś nie co o nich wie. Aby jednak sprawić, żeby dalsza część wpisu miała ręce i nogi przedstawię kilka podstawowych założeń Iluminatów (należy jednak pamiętać, iż to są jedynie, jak to zwykle bywa w świecie teorii spiskowych, domniemywane założenia). Po pierwsze, celem ów tajnego stowarzyszenia jest, jakżeby inaczej, podbicie świata i zaprowadzenie jedynego słusznego ich zdaniem porządku, tak zwanego New World Order. Po drugie, bractwo słynie ze swych konszachtów z samym Szatanem, to przy jego wsparciu ma nastąpić rewolucja oraz koniec ludzkości jaką znamy. Po trzecie bractwo lubuje się w rozbudowanej symbolice, która jest zrozumiała jedynie dla jej członków a zarazem udostępniana dosłownie wszędzie. Od banknotów amerykańskich dolarów (patrz obrazek wyżej) przez freski w kościołach, po teledyski znanych artystów. Słynny stał się już kadr z filmu Terminator 2 (klyk). Niektóre symbole stowarzyszenia odnoszą się do przyszłych, zaplanowanych przez nich zdarzeń (patrz 9/11), inne natomiast mają charakter uniwersalny. Tymi drugimi są np.: Oko Opatrzności, głowa Baphometa, piramidy oraz wszelaka symbolika związana z satanizmem.

Co dalej? Otóż według teorii, którą nieźle ilustruje ten film, Iluminaci przejęli kontrolę nad przemysłem muzycznym i w ten sposób kreują trendy oraz narzucają artystom formę i naszpikowane tajemniczymi metaforami treści jakie mają być przekazywane. Osoba, która chce stać się sławnym piosenkarzem musi zatem podpisać w pierwszej kolejności cyrograf z Diabłem, czyli innymi słowy sprzedać swą duszę (sic!). Wtedy to, ów (nie)szczęśnik staje się popularny oraz obrzydliwie bogaty, a wszystko to dopóki będzie się trzymał założeń paktu z Szatanem. Gdy spróbuje się wyłamać, czeka go okrutny los, 2Pac oraz Michael Jackson przypłacili to życiem, DMX natomiast, który zaczął śpiewać chrześcijański rap, został medialnie zniszczony i wpakowany za kratki. Lucyfer zatem w tej sytuacji jest postacią, która w zamian za wieczne cierpienie, daje bogactwo za życia, z angielska Rain Man bądź Rain Maker

Kto z artystów jest zatem uwikłany w spisek? Między innymi Rihanna, która wykorzystywana jest do przekazywania za pomocą teledysków podprogowych informacji (klyk - głowa Baphometa). Mnie osobiście bardziej interesują teksty piosenek i to im teraz się przyjrzymy. Tak naprawdę to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę jakiegokolwiek wokalisty czy zespołu z frazą "rain lyrics" i samemu szperać, dlatego przedstawię tylko kilka przykładów. Oto pierwszy z brzegu, "Rainmaker" w wykonaniu Iron Maiden:

"Kiedy błądziłem po pustyni w poszukiwaniu prawdy
Usłyszałem chór aniołów przywołujących moje imię
Miałem poczucie, że moje życie odmieni się na zawsze
Odwróciłem więc głowę w stronę barren sun"

Ostatnie słowa nieprzypadkowo zostawiłem bez tłumaczenia. Są one na tyle dwuznaczne, że ich przetłumaczenie na polski mija się z celem. Można ten zwrot rozumieć jako słoneczną sztabkę jałowego złota czy słońce zrobione z jałowego złota. Nie muszę zatem chyba interpretować wam tych linijek, jasnym jest, że podmiot liryczny odwraca się w stronę Lucyfera (barren sun) kosztem Boga (chór aniołów). Oto inny przykład, tym razem inny gatunek muzyczny, fragment utoworu Eminema pod tytułem "Rain Man":

"Cześć, nazywam się...
Zapomniałem swoje imię!
Moje imię nie miało się stać czym stałem się ja na tym poziomie sławy
Moja dusza jest opętana przez diabła, moje nowe imię to...
Rain Man"

To chyba nie wymaga komentarza, jedźmy dalej, może jakaś mniej gangsterska muzyka?  Backstreet Boys? OK! Fragment "Downpour":

"Traciłem dni
Cienie nadeszły
Nadal nie widzę słońca

Tracę rozum
Nie mogę tu zostać
Całkowicie oszalałem
Chcę po prostu kogoś potrzebować

Chcę poczuć znowu DESZCZ
Chcę poczuć wodę na mojej skórze"

Jeżeli przeprowadzicie analizę tekstów piosenek o deszczu, to zauważycie że wszystkie one wyglądają dokładnie tak samo, nieważne czy utwór wykonuje Black Sabbath czy też Justin Bieber, wszystkie te teksty, tak jak powyższy, są o cierpieniu, wewnętrznym niepokoju (wyrzuty sumienia po sprzedaniu duszy?), ratunkiem dla cierpiących sumień ma zaś być tajemniczy deszcz. Polecam jeszcze przyjrzeć się tekstowi piosenki Led Zeppelin  zatytułowanej "The Rain Song", ciekaw jestem czy dostrzeżecie to co ja. 

To wszystko może być stekiem bzdur, pod słowa rain, rain man, rain maker można tak na serio podstawić wszystko, np.: sławę, pieniądze bądź po prostu rozumieć to potocznie. Warto jednak zwrócić uwagę na szereg zbiegów okoliczności, które towarzyszom temu wszystkiemu, ja zwróciłem uwagę tylko na kilka z nich, sami musicie otworzyć swe umysły i interpretować zdarzenia po swojemu. Pozdrawiam dociekliwych.
58 komentarzy:

 1. jak na moje przesadzone... polecam film odnośnie iluminatów i teorii spiskowych
  "Anioły i Demony: Rzeczywistość czy fikcja"

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo o tym słyszałam ogólnie to wydaje się tak MEGA dziwne i pokręcone . Ja wolę swoją wiarę i polecam to innym mam nadzieje że ich plany nie powiodą się i świat wróci to normalności i odróżni dobro ( Boga ) od zła ( Lucyfera). Zachęcam was wszystkich do interesowania się tym ponieważ to może wam wiele uświadomi o tym jak bardzo ludzie są źli wobec nas , ludzi .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę,że coś ma jednak sens-wielu piosenkarzy -zmarło 25 dnia miesiąca tylko wiem o -JM<Jackso, J.Michale,i wielu innych,,,-zaraz poszukam na inter,Jedno wiem napweno jest w tym wszystkim palec illuminatów.Może jestem nieodosobniona, w tym. Dobże ,że wierzę w Boga i nawet gdybym miała umrzeć,to tylko za Jezusa.

   Usuń
 3. Może warto tu zajrzeć http://ostrzezenie.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jakas strona dla swirów

   Usuń
  2. Warto przeczytać i się zastanowić

   Usuń
  3. Słowa tej "wizjonerki" są herezjami, sam dałem się na to nabrać jakiś czas temu. Odradzam czytać, miesza tylko w głowie.

   Usuń
 4. Człowieku weź się lecz.....................

  OdpowiedzUsuń
 5. Autor tego to chyba ma nie równo pod sufitem, jakby tak rozumować jak on to co druga piosenka i jego wykonawca to iluminata ha ha ha dobre,,,a raczej żałosne, wszędzie doszukuje się ukrytego dna, którego najzwyczajniej nie ma, a łączenie tego ze śmiercią 2paca czy M.J. to już w ogóle śmiechu warte! proponuję iść się leczyć a nie bzdury wypisywać--wyssane z palca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leczenia oczywiście wymaga nie autor, ale ktoś kto wylewa pomyje w internecie próbując podleczyć własne niewyleczalne kompleksy (taki paradoks internetu - a nie wróć, paradoks to trudne słowo, udajmy że tego nie było)

   Oczywiście każdy ma prawo pisać swoje opinie, ale wpierw radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Po drugie radzę zrozumieć, że wylewane pomyje i jad nikogo nie obchodzą.

   Tak jak wielokrotnie na tym blogu czytamy, łatwo jest napisać "HA! to nie prawda, jesteś gópi!" trudniej jest przedstawić jakikolwiek dowód. Pani "adrianna k." nie przedstawiła żadnego dowodu, wyraziła jedynie swoją opinię (która notabene jest bezwartościowa) i uważa, że "TAK JEST" ponieważ "BO TAK" - bo jest wielką uczoną i postawiła tezę która nie wymaga dowodu - oto prawda objawiona - klękajcie narody.

   Mimo udowodnienia wszem i wobec swojego niskiego poziomu intelektualnego to zapraszam do dyskusji Panią, proszę o przedstawienie jakiegokolwiek dowodu popierającego Pani opinię. To się nazywa DYSKUSJA (tak, trudne słowo, sory) Jeżeli nie ma się na tyle wiedzy to proszę dalej wieść swoje bezrefleksyjne życie rybki w akwarium, która nie rozumie nic z tego co wokół niej się dzieje ale za to, w swej głupocie jest urocza.

   Usuń
  2. Dokładnie. Adrianna idź się lecz

   Usuń
  3. Popieram

   Usuń
  4. teraz mamy juz to w Polsce POPEK KALI wszyscy propagują cpanie satanistyczne teksty demoraizują młodzież kurwa czy wy jesteście az tak ślepi ???

   Usuń
 6. Ach z chęcią podyskutuję i proszę z chęcią wysłucham tego co ma pan do powiedzenia w kwestii związku śmierci m.j. i 2paca z iluminatami. Zamieniam się w słuch. I może też dowiem się od pana jakichś ciekawych spostrzeżeń na temat wypowiedzi J. Tooda czy jak mu tam że muzyka rockowa to muzyka szatana itp to byla wypowiedz bodajże z 1970 więc może teraz się rozszerzyla rownież na skalę popu... jestem ciekawa opini.

  OdpowiedzUsuń
 7. Haha chce Pani dyskutować ale nie wie co to dyskusja. Pani jak dotąd papla bzdety, a dyskusja to sztuka argumentacji. Jak dotąd nie przedstawiła Pani żadnego argumentu (przecież ten "BO TAK I JUŻ" się nie liczy)
  Przejdźmy zatem do lekcji:

  Jeszcze raz powtórzę, proszę podać chociaż jeden argument, który potwierdziłby Pani opinię. Żeby było łatwiej przypomnę jaka jest Pani opinia "Iluminaci nie mają żadnego związku z muzyką, a autor powinien się leczyć"

  Teraz proszę udowodnić swoją tezę, podając jakiś dowód. Może np. Pani udowadniać że iluminaci nie istnieją, albo np. że muzyka ich nie interesuje, chodzi jednak o to, żeby przedstawić jakiś konkretny dowód przemawiający za tym, że tak jest.

  W powyższym tekście autor podał dowód, czyli przedstawił analizę tekstów piosenek , które MOGĄ świadczyć o tym, że muzycy są pod wpływem iluminatów (kimkolwiek oni są) i to są moje argumenty.

  Czy zatem podyskutuje Pani, czy nadal będzie rzucać dziwne, niezwiązane z tematem słowa (losowo je Pani dobiera, czy jak?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze jedno, jak ma Pani zamiar dalej trollować to zapraszam na pudelek.pl (zgadłem? to Pani ulubiona strona?)

   Usuń
  2. Twoim argumentem jest ze autor podal przykaldy piosenek ktore moga swiadczyc o tym ze muzycy sa pod wplywem iluminatow.
   Rownie dobrze moge napisac ze piosenka o zielonym ogórku zostala napisana i wydana pod wplywem zrzeszenia dzialkowcow polskich.
   Teksty piosenek sa rozne, wiadome jest ze wiekszosc gwiazdek muzyki nie pisze tekstow swoich piosenek, nie ma wplywu na scenariusz teledysku a nawet nie ubieraja sie jak by chcieli. Arrysci ktorych widzimy w TV MTV itp sa poprostu produktem ktory ktos sprzedaje a ktos kupuje.

   Mozemy powiedziec ze zaprzedali za slawe swoja dusze artysty i w tym sensie mozemy miec do nich pretensje lub nie.
   Chyba nie wierzycie ze ktos podpisuje cyrograf kropla krwi ?!

   Swoja droga ciekawy jestem powiazania smierci 2paca, MJ, Notoriusa, whitney i innych z iluminati bo przeciez ludzie nie umieraja z innych przyczyn.
   Czekam na jakies udowadniajace to argumenty, bo samo TAK bo TAK troche do mnie nie przemawia.


   Usuń
 8. Gdy spróbuje się wyłamać, czeka go okrutny los, 2Pac oraz Michael Jackson przypłacili to życiem. Z tego fragmentu wynika że Tupac podpisał pakt z diabłem, gdzie ty to znalazłeś tupac nigdy z nimi nic nie podpisywał cały czas był im przeciwny o czym nawijał m swoich nutach być może dlatego zginął, a nie dlatego że podpisał z nimi pakt i chciał odejść

  OdpowiedzUsuń
 9. I nie pisz takich głupot bo obrażasz króla rapu

  OdpowiedzUsuń
 10. a słyszeliście o czymś takim jak śmierć trójkowa? Poczytajcie na necie. Np. gdy umarł Jackson umarły też 2 inne gwiazdy, Jackson umarł bodajże 25 czerwca "25 " poczytajcie jeszcze jakie gwiazdy umarły 25 dnia miesiąca. Czy to przypadek? Poczytajcie a sie dowiecie, a nie pleciecie głupoty.
  Adrianna k. to ty chyba wypisujesz bzdury swoją glupotą i ciemnotą. Poczytaj na necie, poczytaj różne książki o iluminatach itp., albo jeżeli to wywiera na cb zbyt duży wysiłek - obejrzyj różne filmy.
  Przyjaciel Jacksona sam się wypowiadał o śmierci Michaela... znajdz na necie, a zobaczysz co to ma wspólnego.
  Obejrzyjcie sobie teledysk Rihanny - Umbrella. Jest tam ukazana głowa kozła, tylko trzeba się dobrze przyjrzeć, bo jest to dosyć szybki kawałek. Dalej.. np lady gaga pocker face.. eminem, tak jak było wcześniej wspomniane "nazywaj mnie rain man" - to są teksty podprogowe..poczytaj o nich więcej na necie. NIE TYLKO w rockowej czy metalowej muzyce jest satanizm.. Nawet więcej satanizmu jest w rapie czy popie..Tak. W RAPIE czy POPIE. wystarczy się przyjrzeć.. jay-z, rihanna, katy perry, eminem - te gwiazdy same się przyznają i są "dumne", że podpisali pakt z diabłem. Sodówa im nieźle skoczyła do głowy, bo nie liczą się z konsekwencjami tylko z kasą. Polska tak "lgnie" do Ameryki i tamte strony, że tylko się obejrzeć a niektóre polskie gwiazdy zrobią tak samo. To tylko kwestia czasu.
  Dajmy na to nergal.. podarł Pismo Święte.. to mowi samo za siebie..
  Owszem, niektóre zespoły rockowe, czy metalowe są satanistyczne, a niektóre nie, bo np, nazwy zespołów wybrali przypadkowo.. Może niektórzy więdzą o kim mówie, ale nie bede tutaj wymieniac, bo to bez sensu.
  Ogólnie to post całkiem spoko. A niektórzy niech poczytają książki-info na necie, pooglądają niektóre filmy, bo tam wszystko jest. pozdro. pewnie zaraz 3246545424 hejtów, ale spoko. Ja kiedyś myślałam tak jak wy.. ale zmieniłam zdanie.
  Ciemnogród się szerzy widzę..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się

   Usuń
  2. Zgadzam sie.
   Co do smierci trojkowej. Chodzi tu tez o numerologie, mozecie sobie poczytac o tym dokladniej, bo jak widzicie 777 nie rzuca sie tak bardzo w oczy jak 666, ale ma podobne znaczenie dla iluminatow. 25 dnia miesiaca umieralo wiele gwiazd, wystarczy poszukac, a 2+5=7 przypadek? Nie sadze.
   Duze znaczenie dla iluminatow ma tez liczba 11. Przykladem takiej zgodnosci jest zamach na World Trade Center. Zauwazcie, ze pierwszym samolotem uderzajacym w wierzowiec byl samolot z lotu 11, ofiar bylo mnostwo - z tego 11 osob z personelu pokladowego, stalo sie to 11 wrzesnia czyli 111 dni do konca roku, stan NY byl 11 stanem, ktory dolaczyl do Stanow Zjednoczonych. Zgodnosc tylu jedenastek, przypadek? Nie sadze.
   Dla nich symbolami sa: trojkat, koziol ofiarny, wszechwidzace oko... Te symbole najczesciej mozna zobaczyc na teledyskach znanych gwiazd np. Lady Gaga, Rihanna, Eminem, Katy Perry.

   Usuń
  3. polaczek i jego mądrosci z youtuba, najlepsze te "argumenty" o wiedzy z internetu gdzie każdy taki półmózg jak ty może wypocić co chce bo i tak nikt tego nie sprawdza, nie poprawia itd,. no ale trza sobie swoje nieduacznictwo i głupote czymś usprawiedliwić, wszak potomek chłopów nie ma szans na sukces

   Usuń
  4. Co do znaku takiej ręki co robi kółko i 3 palce to znak trzech szóstek czyli 666

   Usuń
 11. Michael Jackson na każdym swoim koncercie modlił się i mówił niech was bóg błogosławi..

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak można podpisać pakt z diabłem? o.O Czy ktoś mi to wytłumaczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początek: odwracając się od Boga

   Usuń
 13. Autor "artykułu" nie ma zielonego pojęcia o metaforyce i literaturze. Stek bzdur niestety. Teksty i symbole odczytywane są przez autora w jedyny i akurat pasujący mu sposób. Tak to jest, jak laik zabiera się za interpretacje tekstów.

  OdpowiedzUsuń
 14. Napisalam kom 23 marca. jbc to bede pod pseudo ForeverYoung. Xd
  jeju ludzie, ale wy innym ciemnote wciskacie. Tak naprawde nic nie wiecie o iluminatach,nir wiecie co to jest, kto to i mowicie, ze autor artykulu nie ma zielonego pojecia o literaturze...
  A co do ForeverHungry to niech Wam Bóg blosgoslawi* jak cos. Owszem. Jackson podpisal pakt z diablem, ale jego przyjaciel, ktory znal go doskonale - po jego smierci powiedzial, ze on chcial znow powrocic do normalnej wiary, wiary w Boga. M.in. Dlatego umarl, ale jak ktos sie tym interesuje to niech poszuka sb o tum wiecej.
  A co do pytania pod moim komem, to owszem, mozna podpisac pakt z diablem. Podpisuje sie go po to zeby oddawac czesc diablu w zamian za woeczne bogactwo. Wiem, ze sie czesto odnosze do ksiazek, info na necie, ale jezeli kogos tobardzo interesuje to naprawde moze znalesc to na necie.

  Nie do konca rozumiem te komentarze powyzej..

  OdpowiedzUsuń
 15. "Osoba, która chce stać się sławnym piosenkarzem musi zatem podpisać w pierwszej kolejności cyrograf z Diabłem, czyli innymi słowy sprzedać swą duszę"
  HAHAHAAAHHA XD ja pierdole jakie brednie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd ta pewność, ze tak nie jest?

   Usuń
 16. http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_50.html coś z innej beczki , choć w sumie jakby się przyjżeć to nadal aktualne .warto przeczytać całość

  OdpowiedzUsuń
 17. Post jest ogólnie dobry, troche niedopracować jest owszem, ale to co powinno być w nim zawarte, to jest. Anonimie z 12 lipca.. Owszem, są gwiazdy, które stają się bardzo sławne poprzez inne kontrowersyjne sytuacje lub po prostu mają dobry klip. Ale spójrzmy prawdzie w oczy.. Rihanna, Eminem, Katy Perry, Jay-Z, Lady Gagga są znanymi gwiazdami/piosenkarzami [podpisali cyrograf]... O Jacksonie "świat wybuchnął " dopiero po jego śmierci. A umarł za to, ze wierzył w Boga i chciał, tak jakby wycofać się z paktu. To był mądry człowiek i szkoda, że ludzie zobaczyli go dopiero po jego śmierci. Owszem, niektóre kawałki mówiły o cyrografie w przenośni, teledyski również, ale gdy postanowił być "nowym człowiekiem" tekst piosenek zmienił się diametralnie. Dużo czytałam na ten temat, więc troche wiem o nim, iluminatach etc.
  Led Zeppelin - Stairway to heaven [schody do nieba] to nie taka jak by to powiedzieć "grzeczna" piosenka. Posuchajcie na YT ją od końca.
  Oczywiście, żeby zostać sławnym piosenkarzem NIE trzeba podpisać paktu, ale inni to wiedzą, natomiast nie liczą się z konsekwencjami.
  U niektórych gwiazd można podejrzewać satanizm, ale nimi nie są. Robią to dla szumu, aczkolwiek może to się odwrócić w przeciwną stronę dla nich.
  FoverYoung.

  OdpowiedzUsuń
 18. ŻYDZI = ILLUMINACI = SWIATOWA FINANSJERA TRZYMA HOLLYWOOD I MEDIA W GARSCI BANKOWOSC
  USA JEST U NICH ZADLUZONA I NIGDY TEN DLUG NIE ZNIKNIE BO WCIAZ NARASTA , DOLAR UPADNIE...A MUZYKA I TELEDYSKI Z USA SA PRZEPELNIONE SYMBOLAMI ILLUMINATI
  CHODZI O TO ZE CI ARTYSCI - WYKONAWCY SA MARIONETKAMI ILLUMINATÓW , SA SŁAWNI I ODDZIALYWUJĄ NA MLODZIERZ I FANÓW PODSWIADOMIE PODSUWAJAC IM SYMBOLE I PRZEKAZY W TEKSTACH.... GIMNAZJALISCI TUTAJ JUZ DALI POPIS SWOJEJ GLUPOCIE , TYPU NIE BO NIE A SKAD TY TO MOZESZ WIEDZIEC... PRZECIEZ TO WIDAC GOLYM OKIEM ZE COS JEST NIE TAK NA SWIECIE OSTATNIMI CZASY..... | >

  OdpowiedzUsuń
 19. Brednie xd ta Justin...

  OdpowiedzUsuń
 20. DEEESZCZE NIE SPOOOKOJNE POTATARGAAAŁY SAD , coś musi być.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już byłaby niezła nadinterpretacja, ale fanatycy teorii spiskowych uwierzą we wszystko.

   Usuń
 21. Słucham Eminema już długo długo. On ma Multum tracków o tym jak kogoś zabija (jaką to ma ogromną ochotę kogoś zabijć itp.) to mi się też w nim podobało. To że jeden nazywa się Rain Man to nie oznacza że jest jakimś satanistą czy człowiekiem który sprzedał dusze Diabłu itp. Przykładem np. jest ''3.a.m'' nazwa nie ma nic wspólnego z słowiem "Rain" Te ich wymyślone teksty (tak myślę że nie mają nic wspólnego z prawdą) są tak zwaną "Fikcją Literacką''. Eminem nie robi Popu tylko Rapu ale to chyba nic nie zmienia. Są też tacy raperzy w Polsce mianowicie Słoń,Eripe itd. oni raczej nie są powiązani w te całe gówno. a te trójkąty i bzdety to po prostu chwyt marketingowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to widocznie nie do konca sluchasz jego tekstow.. Sam eminem mowi, ze podpisal pakt i chce zeby go nazywac "panem deszczu" wiec sie zastanow nad tym co mowisz..

   Usuń
 22. Ludzie nie popadajcie w stereotypy.. Rock iMetal to nie od razu satanizm... -,-

  OdpowiedzUsuń
 23. hahahahah nie trzeba się przejmować takimi głupotkami. żyjmy normalnie!!!. hah aż się uśmiałam . POZDRO KOCHANI:****

  OdpowiedzUsuń
 24. Jak czytam niektore komy to nóż misie w kieszeni otwiera. Tak bardzo zafascynowani pewną gwiazdą czy zespołem powoduje zaślepienie. Ktoś wyzej dobrze napisal. Czytalam ksiazke jakas o iluminatach i tam wszystko jjest o tym.
  Niektore gwiazdy robia to tylko dla rozglosu.. No ale gdy ktos nie kryje sie z tym, ze podpisali pakt za pieniadze i bogactwo i czują sie z tym zaje biście to cos tu jest nie tak.
  Dajmy na to Miley Cyrus. Mozna by rzec, ze jest spokojna dziewczyna, wzorem dla nastolatkow. Przemysl muzyczny ja bardzo zmienil. Chca z nia zrobic gwiazde porno. Skonczy sie na tym, ze bedzie jak Eminem, Rihanna, Katy Perry.. Z tego nie ma odwrotu. Kto sie raz w to wmieszal nie wyjdzie z tego. Przykladem jest Michael J. Chcial sie nawrocic, ale ludzie w to wmieszani nie pozwolili mu na to i to całe przedawkowanie lekow to bujda. Juz mnie nudzi tłumaczenie ludziom, ze sa ciemni i otępiali.
  Niech ktos jeszxze raz napisze, ze wszystkie piosenki z gat. ROCK albo METAL to satanizm i muzyka podprogowa to zajebie.

  OdpowiedzUsuń
 25. Tupac nigdy nie podpisał paktu z diabłem. Zawsze powtarzał że wierzy w boga.
  Po jaką cholerę wypisujesz takie bzdury?!?!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boga - to po pierwsze. Po drugie, posluchaj sobie jego piosenek, ogladnij wszystkie klipy dziecino. Jesli nie masz nic madrego do powiedzenia, nie pisz..ctyle w tacie. Dziekuje.

   Usuń
 26. A są jeszcze inne symbole illuminati, np: małpy, czaszki (chodzi chyba o śmierć)... Kiedy się o nich dowiedziałem pierwsze co przyszło mi do głowy to piosenka Gorillaz - Clint Eastwood i teledysk, po za tym to przecież był wielki hit a tekst też daje wiele do myślenia... Legendarne zdanie "...i got a sunshine in a bag..."

  OdpowiedzUsuń
 27. zdziwilibyscie sie jakie niewinne piosenki i ktorzy niewinnie wygladajacy artysci sa produktem iluminatow, bedacymi czescia ich projektu i wmieszanymi w ich spiski, nie trzeba oscentacyjnie pisma sw. drzec, to by bylo zbyt oczywiste, a iluminaci lubia sie ukrywac, autor bloga swirem nie jest, co druga piosenka wychodzi spod piora iluminatow, a gwiazdy chyba nawet nie wiedza w co i z kim graja

  OdpowiedzUsuń
 28. w Polsce tez sa juz ich gwiazdeczki i wcale nie ziona wulgaryzmami czy nienawiscia

  OdpowiedzUsuń
 29. Co do anonima powyzej to Pisma Świętego jak cos..troche szacunku i zasad dobrego zachowania Tobie nie zaszkodzą

  OdpowiedzUsuń
 30. Zauważcie, że temat jest cały czas aktualny. W związku z powyższymi rozważaniami opartymi często na aksjomatach, zachęcam was do weryfikowania tego co wam się mówi. Zasięgajcie różnych źródeł. Odnośnie Illuminatów, masonów, sekt, tajnych stowarzyszeń, moim zdaniem dobrym źródłem wiedzy jest m. in. Roman Nacht. I na Boga, nie opierajcie swojej oceny na nagłówkach, czy pojedynczych zdaniach. Zachęcam do przesłuchania kilku nagrań z wypowiedziami tego człowieka i wówczas wyrobienia sobie opinii. Będziecie mieli sprawozdanie człowieka, który nie tylko zna hebrajski, zna historię i studiował różne księgi święte (łącznie z tymi zakazanymi w kościele katolickim) i mniej święte oraz podróżuje po krajach bliskiego wschodu. Ponadto, jeśli chcecie uznać coś za prawdę, to nie szukajcie potwierdzenia tezy, tylko zaprzeczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=RhJSreEdV1E

   Usuń
 31. Popieram artykuł, a tu jest dowód
  http://m.youtube.com/watch?v=VXJp5zOJr1o
  Proszę, gwiazdy się sprzedają dla kasy.

  OdpowiedzUsuń
 32. Chcesz być członkiem Iluminatów jako braterstwa, które mogą uczynić cię bogatym na wieki może również sprawić,że imię i nazwisko znane i uprawnienia do kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach w całym świecie.stać się członkiem Illuminati wszystkie swoje trudności żywej będzie sportu. Twoje życie będzie bardzo łatwe,będziesz wolny od ucisku,pieniądze będą wiedzieć być problemu i będziesz bogaty i sławny,bez żadnego stresu.dziś dołącz Illuminati nas i dostać niektóre $ +40.000 co tydzień i co miesiąc $ +1.000.000 dla każdego nowego członka, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami? poprzez morganilluminatirich@gmail.com~~HEAD=pobj lub zadzwoń +234706184880 Y.M.C.M.B

  OdpowiedzUsuń
 33. You are a businessman, politician, music,
  student and want
  to be rich, powerful, and famous in the Life
  needs the power
  to achieve their dreams. You can achieve their
  dreams by a
  member of the Illuminate. with that all your
  dreams and
  desires of the heart that can fully achieved if you
  really want
  to be a member the great names of the
  Illuminate then you
  can make contact with (sandraholytemple@gmail.com)
  Countries ................. ............................. State.
  or
  call miss sarah on +2348104857337 thank you

  OdpowiedzUsuń
 34. Chcesz być członkiem Iluminatów jako braterstwa, które mogą uczynić cię bogatym na wieki może również sprawić, że imię i nazwisko znane i uprawnienia do kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach w całym świecie. stać się członkiem Illuminati wszystkie swoje trudności żywej będzie sportu. Twoje życie będzie bardzo łatwe, będziesz wolny od ucisku, pieniądze będą wiedzieć być problemu i będziesz bogaty i sławny, bez żadnego stresu. dziś dołącz Illuminati nas i dostać niektóre $ +40.000 co tydzień i co miesiąc $ +1.000.000 dla każdego nowego członka, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami? poprzez morganilluminatirich@gmail.com~~HEAD=pobj lub zadzwoń +234706184880 Y.M.C.M.B

  OdpowiedzUsuń
 35. WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD.
  Do you want to be a member of Illuminati as a brotherhood that will make you rich and famous in the world and have power to control people in the high place in the worldwide .Are you a business man or woman,artist, political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant rich sum of. 2 million dollars in a week, and a free home.any where you choose to live in this world and also get 10,000,000 U.S dollars monthly as a salary %2026
  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI.
  1. A Cash Reward of USD $500,000 USD
  2. A New Sleek Dream CAR valued at USD $300,000 USD
  3.A Dream House bought in the country of your own choice
  4. One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.
  5.One year Golf Membership package
  6.A V.I.P treatment in all Airports in the World 7.A total Lifestyle change 8.Access to Bohemian Grove
  9.Monthly payment of $1,000,000 USD into your bank account every month as a member
  10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World.
  If you are interested of joining us in the great brotherhood illuminati satanic hand symbol contact us no +2348074100134 OR on our Email- Illuminatimoney66@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 36. WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD.
  Do you want to be a member of Illuminati as a brotherhood that will make you rich and famous in the world and have power to control people in the high place in the worldwide .Are you a business man or woman,artist, political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant rich sum of. 2 million dollars in a week, and a free home.any where you choose to live in this world and also get 10,000,000 U.S dollars monthly as a salary %2026
  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI.
  1. A Cash Reward of USD $500,000 USD
  2. A New Sleek Dream CAR valued at USD $300,000 USD
  3.A Dream House bought in the country of your own choice
  4. One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.
  5.One year Golf Membership package
  6.A V.I.P treatment in all Airports in the World 7.A total Lifestyle change 8.Access to Bohemian Grove
  9.Monthly payment of $1,000,000 USD into your bank account every month as a member
  10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World.
  If you are interested of joining us in the great brotherhood illuminati satanic hand symbol contact us no +2348074100134 OR on our Email- Illuminatimoney66@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

 37. Dołącz do wielkiej Illuminati kult zalogowany Chcesz stała firma Man / Woman, albo szukają mądrości i wiedzy. Pastor, polityk, muzyk, lekarz, piłkarz, student, nie chcesz być sławny artysta lub aktor (e tc) i chcesz być bogaty, potężny i sławny w świecie, a także uzyskać sumę 50,000,000,00 Dolary z darmowa dom swoich decydują się żyć w świecie, a także coraz 70,000,000,00USD jak miesięcznego wynagrodzenia, a także daje pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej z własnego wyboru ... skontaktować się z nami pod informacją to./ WhatsApp nam żadnej +2348119239306 lub emaill: illuminatitemple498@gmail.com więc dodać do dzisiaj więc możemy rozpocząć proces łączenia !!!

  OdpowiedzUsuń