poniedziałek, 7 listopada 2011

Iluminaci: przemysł muzyczny uwikłany w spisek?

oko Boga
Wszystko-widzące oko Boga na
banknocie amerykańskiego dolara.

Wpiszcie w popularną przeglądarkę internetową frazę "Kto rządzi światem?" a waszym oczom ukaże się wysyp linków do stron poświęconych tajnym bractwom i stowarzyszeniom. Spiski, spiski, wszędzie spiski. A to masoni planują podbić świat za pomocą manipulacji rynkowych, a to zwolennicy New World Order starają się zniszczyć ludzkość poprzez manipulowanie pogodą, gdzie indziej jeszcze osławieni przez Dana Browna Iluminaci chcą namieszać nam w głowach przy pomocy.... No właśnie, czego? Otóż od kilku już lat tryumfy święci pogląd, jakoby Oświeceni zawładnęli treścią przekazywaną nam poprzez teksty piosenek!


Nie będę wam teraz po kolei opisywał Iluminatów jako takich, podejrzewam, że większość czytelników coś nie co o nich wie. Aby jednak sprawić, żeby dalsza część wpisu miała ręce i nogi przedstawię kilka podstawowych założeń Iluminatów (należy jednak pamiętać, iż to są jedynie, jak to zwykle bywa w świecie teorii spiskowych, domniemywane założenia). Po pierwsze, celem ów tajnego stowarzyszenia jest, jakżeby inaczej, podbicie świata i zaprowadzenie jedynego słusznego ich zdaniem porządku, tak zwanego New World Order. Po drugie, bractwo słynie ze swych konszachtów z samym Szatanem, to przy jego wsparciu ma nastąpić rewolucja oraz koniec ludzkości jaką znamy. Po trzecie bractwo lubuje się w rozbudowanej symbolice, która jest zrozumiała jedynie dla jej członków a zarazem udostępniana dosłownie wszędzie. Od banknotów amerykańskich dolarów (patrz obrazek wyżej) przez freski w kościołach, po teledyski znanych artystów. Słynny stał się już kadr z filmu Terminator 2 (klyk). Niektóre symbole stowarzyszenia odnoszą się do przyszłych, zaplanowanych przez nich zdarzeń (patrz 9/11), inne natomiast mają charakter uniwersalny. Tymi drugimi są np.: Oko Opatrzności, głowa Baphometa, piramidy oraz wszelaka symbolika związana z satanizmem.

Co dalej? Otóż według teorii, którą nieźle ilustruje ten film, Iluminaci przejęli kontrolę nad przemysłem muzycznym i w ten sposób kreują trendy oraz narzucają artystom formę i naszpikowane tajemniczymi metaforami treści jakie mają być przekazywane. Osoba, która chce stać się sławnym piosenkarzem musi zatem podpisać w pierwszej kolejności cyrograf z Diabłem, czyli innymi słowy sprzedać swą duszę (sic!). Wtedy to, ów (nie)szczęśnik staje się popularny oraz obrzydliwie bogaty, a wszystko to dopóki będzie się trzymał założeń paktu z Szatanem. Gdy spróbuje się wyłamać, czeka go okrutny los, 2Pac oraz Michael Jackson przypłacili to życiem, DMX natomiast, który zaczął śpiewać chrześcijański rap, został medialnie zniszczony i wpakowany za kratki. Lucyfer zatem w tej sytuacji jest postacią, która w zamian za wieczne cierpienie, daje bogactwo za życia, z angielska Rain Man bądź Rain Maker

Kto z artystów jest zatem uwikłany w spisek? Między innymi Rihanna, która wykorzystywana jest do przekazywania za pomocą teledysków podprogowych informacji (klyk - głowa Baphometa). Mnie osobiście bardziej interesują teksty piosenek i to im teraz się przyjrzymy. Tak naprawdę to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę jakiegokolwiek wokalisty czy zespołu z frazą "rain lyrics" i samemu szperać, dlatego przedstawię tylko kilka przykładów. Oto pierwszy z brzegu, "Rainmaker" w wykonaniu Iron Maiden:

"Kiedy błądziłem po pustyni w poszukiwaniu prawdy
Usłyszałem chór aniołów przywołujących moje imię
Miałem poczucie, że moje życie odmieni się na zawsze
Odwróciłem więc głowę w stronę barren sun"

Ostatnie słowa nieprzypadkowo zostawiłem bez tłumaczenia. Są one na tyle dwuznaczne, że ich przetłumaczenie na polski mija się z celem. Można ten zwrot rozumieć jako słoneczną sztabkę jałowego złota czy słońce zrobione z jałowego złota. Nie muszę zatem chyba interpretować wam tych linijek, jasnym jest, że podmiot liryczny odwraca się w stronę Lucyfera (barren sun) kosztem Boga (chór aniołów). Oto inny przykład, tym razem inny gatunek muzyczny, fragment utoworu Eminema pod tytułem "Rain Man":

"Cześć, nazywam się...
Zapomniałem swoje imię!
Moje imię nie miało się stać czym stałem się ja na tym poziomie sławy
Moja dusza jest opętana przez diabła, moje nowe imię to...
Rain Man"

To chyba nie wymaga komentarza, jedźmy dalej, może jakaś mniej gangsterska muzyka?  Backstreet Boys? OK! Fragment "Downpour":

"Traciłem dni
Cienie nadeszły
Nadal nie widzę słońca

Tracę rozum
Nie mogę tu zostać
Całkowicie oszalałem
Chcę po prostu kogoś potrzebować

Chcę poczuć znowu DESZCZ
Chcę poczuć wodę na mojej skórze"

Jeżeli przeprowadzicie analizę tekstów piosenek o deszczu, to zauważycie że wszystkie one wyglądają dokładnie tak samo, nieważne czy utwór wykonuje Black Sabbath czy też Justin Bieber, wszystkie te teksty, tak jak powyższy, są o cierpieniu, wewnętrznym niepokoju (wyrzuty sumienia po sprzedaniu duszy?), ratunkiem dla cierpiących sumień ma zaś być tajemniczy deszcz. Polecam jeszcze przyjrzeć się tekstowi piosenki Led Zeppelin  zatytułowanej "The Rain Song", ciekaw jestem czy dostrzeżecie to co ja. 

To wszystko może być stekiem bzdur, pod słowa rain, rain man, rain maker można tak na serio podstawić wszystko, np.: sławę, pieniądze bądź po prostu rozumieć to potocznie. Warto jednak zwrócić uwagę na szereg zbiegów okoliczności, które towarzyszom temu wszystkiemu, ja zwróciłem uwagę tylko na kilka z nich, sami musicie otworzyć swe umysły i interpretować zdarzenia po swojemu. Pozdrawiam dociekliwych.
147 komentarzy:

 1. jak na moje przesadzone... polecam film odnośnie iluminatów i teorii spiskowych
  "Anioły i Demony: Rzeczywistość czy fikcja"

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo o tym słyszałam ogólnie to wydaje się tak MEGA dziwne i pokręcone . Ja wolę swoją wiarę i polecam to innym mam nadzieje że ich plany nie powiodą się i świat wróci to normalności i odróżni dobro ( Boga ) od zła ( Lucyfera). Zachęcam was wszystkich do interesowania się tym ponieważ to może wam wiele uświadomi o tym jak bardzo ludzie są źli wobec nas , ludzi .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę,że coś ma jednak sens-wielu piosenkarzy -zmarło 25 dnia miesiąca tylko wiem o -JM<Jackso, J.Michale,i wielu innych,,,-zaraz poszukam na inter,Jedno wiem napweno jest w tym wszystkim palec illuminatów.Może jestem nieodosobniona, w tym. Dobże ,że wierzę w Boga i nawet gdybym miała umrzeć,to tylko za Jezusa.

   Usuń
 3. Może warto tu zajrzeć http://ostrzezenie.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jakas strona dla swirów

   Usuń
  2. Warto przeczytać i się zastanowić

   Usuń
  3. Słowa tej "wizjonerki" są herezjami, sam dałem się na to nabrać jakiś czas temu. Odradzam czytać, miesza tylko w głowie.

   Usuń
 4. Człowieku weź się lecz.....................

  OdpowiedzUsuń
 5. Autor tego to chyba ma nie równo pod sufitem, jakby tak rozumować jak on to co druga piosenka i jego wykonawca to iluminata ha ha ha dobre,,,a raczej żałosne, wszędzie doszukuje się ukrytego dna, którego najzwyczajniej nie ma, a łączenie tego ze śmiercią 2paca czy M.J. to już w ogóle śmiechu warte! proponuję iść się leczyć a nie bzdury wypisywać--wyssane z palca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leczenia oczywiście wymaga nie autor, ale ktoś kto wylewa pomyje w internecie próbując podleczyć własne niewyleczalne kompleksy (taki paradoks internetu - a nie wróć, paradoks to trudne słowo, udajmy że tego nie było)

   Oczywiście każdy ma prawo pisać swoje opinie, ale wpierw radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Po drugie radzę zrozumieć, że wylewane pomyje i jad nikogo nie obchodzą.

   Tak jak wielokrotnie na tym blogu czytamy, łatwo jest napisać "HA! to nie prawda, jesteś gópi!" trudniej jest przedstawić jakikolwiek dowód. Pani "adrianna k." nie przedstawiła żadnego dowodu, wyraziła jedynie swoją opinię (która notabene jest bezwartościowa) i uważa, że "TAK JEST" ponieważ "BO TAK" - bo jest wielką uczoną i postawiła tezę która nie wymaga dowodu - oto prawda objawiona - klękajcie narody.

   Mimo udowodnienia wszem i wobec swojego niskiego poziomu intelektualnego to zapraszam do dyskusji Panią, proszę o przedstawienie jakiegokolwiek dowodu popierającego Pani opinię. To się nazywa DYSKUSJA (tak, trudne słowo, sory) Jeżeli nie ma się na tyle wiedzy to proszę dalej wieść swoje bezrefleksyjne życie rybki w akwarium, która nie rozumie nic z tego co wokół niej się dzieje ale za to, w swej głupocie jest urocza.

   Usuń
  2. Dokładnie. Adrianna idź się lecz

   Usuń
  3. Popieram

   Usuń
  4. teraz mamy juz to w Polsce POPEK KALI wszyscy propagują cpanie satanistyczne teksty demoraizują młodzież kurwa czy wy jesteście az tak ślepi ???

   Usuń
 6. Ach z chęcią podyskutuję i proszę z chęcią wysłucham tego co ma pan do powiedzenia w kwestii związku śmierci m.j. i 2paca z iluminatami. Zamieniam się w słuch. I może też dowiem się od pana jakichś ciekawych spostrzeżeń na temat wypowiedzi J. Tooda czy jak mu tam że muzyka rockowa to muzyka szatana itp to byla wypowiedz bodajże z 1970 więc może teraz się rozszerzyla rownież na skalę popu... jestem ciekawa opini.

  OdpowiedzUsuń
 7. Haha chce Pani dyskutować ale nie wie co to dyskusja. Pani jak dotąd papla bzdety, a dyskusja to sztuka argumentacji. Jak dotąd nie przedstawiła Pani żadnego argumentu (przecież ten "BO TAK I JUŻ" się nie liczy)
  Przejdźmy zatem do lekcji:

  Jeszcze raz powtórzę, proszę podać chociaż jeden argument, który potwierdziłby Pani opinię. Żeby było łatwiej przypomnę jaka jest Pani opinia "Iluminaci nie mają żadnego związku z muzyką, a autor powinien się leczyć"

  Teraz proszę udowodnić swoją tezę, podając jakiś dowód. Może np. Pani udowadniać że iluminaci nie istnieją, albo np. że muzyka ich nie interesuje, chodzi jednak o to, żeby przedstawić jakiś konkretny dowód przemawiający za tym, że tak jest.

  W powyższym tekście autor podał dowód, czyli przedstawił analizę tekstów piosenek , które MOGĄ świadczyć o tym, że muzycy są pod wpływem iluminatów (kimkolwiek oni są) i to są moje argumenty.

  Czy zatem podyskutuje Pani, czy nadal będzie rzucać dziwne, niezwiązane z tematem słowa (losowo je Pani dobiera, czy jak?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze jedno, jak ma Pani zamiar dalej trollować to zapraszam na pudelek.pl (zgadłem? to Pani ulubiona strona?)

   Usuń
  2. Twoim argumentem jest ze autor podal przykaldy piosenek ktore moga swiadczyc o tym ze muzycy sa pod wplywem iluminatow.
   Rownie dobrze moge napisac ze piosenka o zielonym ogórku zostala napisana i wydana pod wplywem zrzeszenia dzialkowcow polskich.
   Teksty piosenek sa rozne, wiadome jest ze wiekszosc gwiazdek muzyki nie pisze tekstow swoich piosenek, nie ma wplywu na scenariusz teledysku a nawet nie ubieraja sie jak by chcieli. Arrysci ktorych widzimy w TV MTV itp sa poprostu produktem ktory ktos sprzedaje a ktos kupuje.

   Mozemy powiedziec ze zaprzedali za slawe swoja dusze artysty i w tym sensie mozemy miec do nich pretensje lub nie.
   Chyba nie wierzycie ze ktos podpisuje cyrograf kropla krwi ?!

   Swoja droga ciekawy jestem powiazania smierci 2paca, MJ, Notoriusa, whitney i innych z iluminati bo przeciez ludzie nie umieraja z innych przyczyn.
   Czekam na jakies udowadniajace to argumenty, bo samo TAK bo TAK troche do mnie nie przemawia.


   Usuń
 8. Gdy spróbuje się wyłamać, czeka go okrutny los, 2Pac oraz Michael Jackson przypłacili to życiem. Z tego fragmentu wynika że Tupac podpisał pakt z diabłem, gdzie ty to znalazłeś tupac nigdy z nimi nic nie podpisywał cały czas był im przeciwny o czym nawijał m swoich nutach być może dlatego zginął, a nie dlatego że podpisał z nimi pakt i chciał odejść

  OdpowiedzUsuń
 9. I nie pisz takich głupot bo obrażasz króla rapu

  OdpowiedzUsuń
 10. a słyszeliście o czymś takim jak śmierć trójkowa? Poczytajcie na necie. Np. gdy umarł Jackson umarły też 2 inne gwiazdy, Jackson umarł bodajże 25 czerwca "25 " poczytajcie jeszcze jakie gwiazdy umarły 25 dnia miesiąca. Czy to przypadek? Poczytajcie a sie dowiecie, a nie pleciecie głupoty.
  Adrianna k. to ty chyba wypisujesz bzdury swoją glupotą i ciemnotą. Poczytaj na necie, poczytaj różne książki o iluminatach itp., albo jeżeli to wywiera na cb zbyt duży wysiłek - obejrzyj różne filmy.
  Przyjaciel Jacksona sam się wypowiadał o śmierci Michaela... znajdz na necie, a zobaczysz co to ma wspólnego.
  Obejrzyjcie sobie teledysk Rihanny - Umbrella. Jest tam ukazana głowa kozła, tylko trzeba się dobrze przyjrzeć, bo jest to dosyć szybki kawałek. Dalej.. np lady gaga pocker face.. eminem, tak jak było wcześniej wspomniane "nazywaj mnie rain man" - to są teksty podprogowe..poczytaj o nich więcej na necie. NIE TYLKO w rockowej czy metalowej muzyce jest satanizm.. Nawet więcej satanizmu jest w rapie czy popie..Tak. W RAPIE czy POPIE. wystarczy się przyjrzeć.. jay-z, rihanna, katy perry, eminem - te gwiazdy same się przyznają i są "dumne", że podpisali pakt z diabłem. Sodówa im nieźle skoczyła do głowy, bo nie liczą się z konsekwencjami tylko z kasą. Polska tak "lgnie" do Ameryki i tamte strony, że tylko się obejrzeć a niektóre polskie gwiazdy zrobią tak samo. To tylko kwestia czasu.
  Dajmy na to nergal.. podarł Pismo Święte.. to mowi samo za siebie..
  Owszem, niektóre zespoły rockowe, czy metalowe są satanistyczne, a niektóre nie, bo np, nazwy zespołów wybrali przypadkowo.. Może niektórzy więdzą o kim mówie, ale nie bede tutaj wymieniac, bo to bez sensu.
  Ogólnie to post całkiem spoko. A niektórzy niech poczytają książki-info na necie, pooglądają niektóre filmy, bo tam wszystko jest. pozdro. pewnie zaraz 3246545424 hejtów, ale spoko. Ja kiedyś myślałam tak jak wy.. ale zmieniłam zdanie.
  Ciemnogród się szerzy widzę..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się

   Usuń
  2. Zgadzam sie.
   Co do smierci trojkowej. Chodzi tu tez o numerologie, mozecie sobie poczytac o tym dokladniej, bo jak widzicie 777 nie rzuca sie tak bardzo w oczy jak 666, ale ma podobne znaczenie dla iluminatow. 25 dnia miesiaca umieralo wiele gwiazd, wystarczy poszukac, a 2+5=7 przypadek? Nie sadze.
   Duze znaczenie dla iluminatow ma tez liczba 11. Przykladem takiej zgodnosci jest zamach na World Trade Center. Zauwazcie, ze pierwszym samolotem uderzajacym w wierzowiec byl samolot z lotu 11, ofiar bylo mnostwo - z tego 11 osob z personelu pokladowego, stalo sie to 11 wrzesnia czyli 111 dni do konca roku, stan NY byl 11 stanem, ktory dolaczyl do Stanow Zjednoczonych. Zgodnosc tylu jedenastek, przypadek? Nie sadze.
   Dla nich symbolami sa: trojkat, koziol ofiarny, wszechwidzace oko... Te symbole najczesciej mozna zobaczyc na teledyskach znanych gwiazd np. Lady Gaga, Rihanna, Eminem, Katy Perry.

   Usuń
  3. polaczek i jego mądrosci z youtuba, najlepsze te "argumenty" o wiedzy z internetu gdzie każdy taki półmózg jak ty może wypocić co chce bo i tak nikt tego nie sprawdza, nie poprawia itd,. no ale trza sobie swoje nieduacznictwo i głupote czymś usprawiedliwić, wszak potomek chłopów nie ma szans na sukces

   Usuń
  4. Co do znaku takiej ręki co robi kółko i 3 palce to znak trzech szóstek czyli 666

   Usuń
 11. Michael Jackson na każdym swoim koncercie modlił się i mówił niech was bóg błogosławi..

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak można podpisać pakt z diabłem? o.O Czy ktoś mi to wytłumaczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początek: odwracając się od Boga

   Usuń
 13. Autor "artykułu" nie ma zielonego pojęcia o metaforyce i literaturze. Stek bzdur niestety. Teksty i symbole odczytywane są przez autora w jedyny i akurat pasujący mu sposób. Tak to jest, jak laik zabiera się za interpretacje tekstów.

  OdpowiedzUsuń
 14. Napisalam kom 23 marca. jbc to bede pod pseudo ForeverYoung. Xd
  jeju ludzie, ale wy innym ciemnote wciskacie. Tak naprawde nic nie wiecie o iluminatach,nir wiecie co to jest, kto to i mowicie, ze autor artykulu nie ma zielonego pojecia o literaturze...
  A co do ForeverHungry to niech Wam Bóg blosgoslawi* jak cos. Owszem. Jackson podpisal pakt z diablem, ale jego przyjaciel, ktory znal go doskonale - po jego smierci powiedzial, ze on chcial znow powrocic do normalnej wiary, wiary w Boga. M.in. Dlatego umarl, ale jak ktos sie tym interesuje to niech poszuka sb o tum wiecej.
  A co do pytania pod moim komem, to owszem, mozna podpisac pakt z diablem. Podpisuje sie go po to zeby oddawac czesc diablu w zamian za woeczne bogactwo. Wiem, ze sie czesto odnosze do ksiazek, info na necie, ale jezeli kogos tobardzo interesuje to naprawde moze znalesc to na necie.

  Nie do konca rozumiem te komentarze powyzej..

  OdpowiedzUsuń
 15. "Osoba, która chce stać się sławnym piosenkarzem musi zatem podpisać w pierwszej kolejności cyrograf z Diabłem, czyli innymi słowy sprzedać swą duszę"
  HAHAHAAAHHA XD ja pierdole jakie brednie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd ta pewność, ze tak nie jest?

   Usuń
 16. http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_50.html coś z innej beczki , choć w sumie jakby się przyjżeć to nadal aktualne .warto przeczytać całość

  OdpowiedzUsuń
 17. Post jest ogólnie dobry, troche niedopracować jest owszem, ale to co powinno być w nim zawarte, to jest. Anonimie z 12 lipca.. Owszem, są gwiazdy, które stają się bardzo sławne poprzez inne kontrowersyjne sytuacje lub po prostu mają dobry klip. Ale spójrzmy prawdzie w oczy.. Rihanna, Eminem, Katy Perry, Jay-Z, Lady Gagga są znanymi gwiazdami/piosenkarzami [podpisali cyrograf]... O Jacksonie "świat wybuchnął " dopiero po jego śmierci. A umarł za to, ze wierzył w Boga i chciał, tak jakby wycofać się z paktu. To był mądry człowiek i szkoda, że ludzie zobaczyli go dopiero po jego śmierci. Owszem, niektóre kawałki mówiły o cyrografie w przenośni, teledyski również, ale gdy postanowił być "nowym człowiekiem" tekst piosenek zmienił się diametralnie. Dużo czytałam na ten temat, więc troche wiem o nim, iluminatach etc.
  Led Zeppelin - Stairway to heaven [schody do nieba] to nie taka jak by to powiedzieć "grzeczna" piosenka. Posuchajcie na YT ją od końca.
  Oczywiście, żeby zostać sławnym piosenkarzem NIE trzeba podpisać paktu, ale inni to wiedzą, natomiast nie liczą się z konsekwencjami.
  U niektórych gwiazd można podejrzewać satanizm, ale nimi nie są. Robią to dla szumu, aczkolwiek może to się odwrócić w przeciwną stronę dla nich.
  FoverYoung.

  OdpowiedzUsuń
 18. ŻYDZI = ILLUMINACI = SWIATOWA FINANSJERA TRZYMA HOLLYWOOD I MEDIA W GARSCI BANKOWOSC
  USA JEST U NICH ZADLUZONA I NIGDY TEN DLUG NIE ZNIKNIE BO WCIAZ NARASTA , DOLAR UPADNIE...A MUZYKA I TELEDYSKI Z USA SA PRZEPELNIONE SYMBOLAMI ILLUMINATI
  CHODZI O TO ZE CI ARTYSCI - WYKONAWCY SA MARIONETKAMI ILLUMINATÓW , SA SŁAWNI I ODDZIALYWUJĄ NA MLODZIERZ I FANÓW PODSWIADOMIE PODSUWAJAC IM SYMBOLE I PRZEKAZY W TEKSTACH.... GIMNAZJALISCI TUTAJ JUZ DALI POPIS SWOJEJ GLUPOCIE , TYPU NIE BO NIE A SKAD TY TO MOZESZ WIEDZIEC... PRZECIEZ TO WIDAC GOLYM OKIEM ZE COS JEST NIE TAK NA SWIECIE OSTATNIMI CZASY..... | >

  OdpowiedzUsuń
 19. Brednie xd ta Justin...

  OdpowiedzUsuń
 20. DEEESZCZE NIE SPOOOKOJNE POTATARGAAAŁY SAD , coś musi być.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już byłaby niezła nadinterpretacja, ale fanatycy teorii spiskowych uwierzą we wszystko.

   Usuń
 21. Słucham Eminema już długo długo. On ma Multum tracków o tym jak kogoś zabija (jaką to ma ogromną ochotę kogoś zabijć itp.) to mi się też w nim podobało. To że jeden nazywa się Rain Man to nie oznacza że jest jakimś satanistą czy człowiekiem który sprzedał dusze Diabłu itp. Przykładem np. jest ''3.a.m'' nazwa nie ma nic wspólnego z słowiem "Rain" Te ich wymyślone teksty (tak myślę że nie mają nic wspólnego z prawdą) są tak zwaną "Fikcją Literacką''. Eminem nie robi Popu tylko Rapu ale to chyba nic nie zmienia. Są też tacy raperzy w Polsce mianowicie Słoń,Eripe itd. oni raczej nie są powiązani w te całe gówno. a te trójkąty i bzdety to po prostu chwyt marketingowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to widocznie nie do konca sluchasz jego tekstow.. Sam eminem mowi, ze podpisal pakt i chce zeby go nazywac "panem deszczu" wiec sie zastanow nad tym co mowisz..

   Usuń
 22. Ludzie nie popadajcie w stereotypy.. Rock iMetal to nie od razu satanizm... -,-

  OdpowiedzUsuń
 23. hahahahah nie trzeba się przejmować takimi głupotkami. żyjmy normalnie!!!. hah aż się uśmiałam . POZDRO KOCHANI:****

  OdpowiedzUsuń
 24. Jak czytam niektore komy to nóż misie w kieszeni otwiera. Tak bardzo zafascynowani pewną gwiazdą czy zespołem powoduje zaślepienie. Ktoś wyzej dobrze napisal. Czytalam ksiazke jakas o iluminatach i tam wszystko jjest o tym.
  Niektore gwiazdy robia to tylko dla rozglosu.. No ale gdy ktos nie kryje sie z tym, ze podpisali pakt za pieniadze i bogactwo i czują sie z tym zaje biście to cos tu jest nie tak.
  Dajmy na to Miley Cyrus. Mozna by rzec, ze jest spokojna dziewczyna, wzorem dla nastolatkow. Przemysl muzyczny ja bardzo zmienil. Chca z nia zrobic gwiazde porno. Skonczy sie na tym, ze bedzie jak Eminem, Rihanna, Katy Perry.. Z tego nie ma odwrotu. Kto sie raz w to wmieszal nie wyjdzie z tego. Przykladem jest Michael J. Chcial sie nawrocic, ale ludzie w to wmieszani nie pozwolili mu na to i to całe przedawkowanie lekow to bujda. Juz mnie nudzi tłumaczenie ludziom, ze sa ciemni i otępiali.
  Niech ktos jeszxze raz napisze, ze wszystkie piosenki z gat. ROCK albo METAL to satanizm i muzyka podprogowa to zajebie.

  OdpowiedzUsuń
 25. Tupac nigdy nie podpisał paktu z diabłem. Zawsze powtarzał że wierzy w boga.
  Po jaką cholerę wypisujesz takie bzdury?!?!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boga - to po pierwsze. Po drugie, posluchaj sobie jego piosenek, ogladnij wszystkie klipy dziecino. Jesli nie masz nic madrego do powiedzenia, nie pisz..ctyle w tacie. Dziekuje.

   Usuń
 26. A są jeszcze inne symbole illuminati, np: małpy, czaszki (chodzi chyba o śmierć)... Kiedy się o nich dowiedziałem pierwsze co przyszło mi do głowy to piosenka Gorillaz - Clint Eastwood i teledysk, po za tym to przecież był wielki hit a tekst też daje wiele do myślenia... Legendarne zdanie "...i got a sunshine in a bag..."

  OdpowiedzUsuń
 27. zdziwilibyscie sie jakie niewinne piosenki i ktorzy niewinnie wygladajacy artysci sa produktem iluminatow, bedacymi czescia ich projektu i wmieszanymi w ich spiski, nie trzeba oscentacyjnie pisma sw. drzec, to by bylo zbyt oczywiste, a iluminaci lubia sie ukrywac, autor bloga swirem nie jest, co druga piosenka wychodzi spod piora iluminatow, a gwiazdy chyba nawet nie wiedza w co i z kim graja

  OdpowiedzUsuń
 28. w Polsce tez sa juz ich gwiazdeczki i wcale nie ziona wulgaryzmami czy nienawiscia

  OdpowiedzUsuń
 29. Co do anonima powyzej to Pisma Świętego jak cos..troche szacunku i zasad dobrego zachowania Tobie nie zaszkodzą

  OdpowiedzUsuń
 30. Zauważcie, że temat jest cały czas aktualny. W związku z powyższymi rozważaniami opartymi często na aksjomatach, zachęcam was do weryfikowania tego co wam się mówi. Zasięgajcie różnych źródeł. Odnośnie Illuminatów, masonów, sekt, tajnych stowarzyszeń, moim zdaniem dobrym źródłem wiedzy jest m. in. Roman Nacht. I na Boga, nie opierajcie swojej oceny na nagłówkach, czy pojedynczych zdaniach. Zachęcam do przesłuchania kilku nagrań z wypowiedziami tego człowieka i wówczas wyrobienia sobie opinii. Będziecie mieli sprawozdanie człowieka, który nie tylko zna hebrajski, zna historię i studiował różne księgi święte (łącznie z tymi zakazanymi w kościele katolickim) i mniej święte oraz podróżuje po krajach bliskiego wschodu. Ponadto, jeśli chcecie uznać coś za prawdę, to nie szukajcie potwierdzenia tezy, tylko zaprzeczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=RhJSreEdV1E

   Usuń
 31. Popieram artykuł, a tu jest dowód
  http://m.youtube.com/watch?v=VXJp5zOJr1o
  Proszę, gwiazdy się sprzedają dla kasy.

  OdpowiedzUsuń
 32. Chcesz być członkiem Iluminatów jako braterstwa, które mogą uczynić cię bogatym na wieki może również sprawić,że imię i nazwisko znane i uprawnienia do kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach w całym świecie.stać się członkiem Illuminati wszystkie swoje trudności żywej będzie sportu. Twoje życie będzie bardzo łatwe,będziesz wolny od ucisku,pieniądze będą wiedzieć być problemu i będziesz bogaty i sławny,bez żadnego stresu.dziś dołącz Illuminati nas i dostać niektóre $ +40.000 co tydzień i co miesiąc $ +1.000.000 dla każdego nowego członka, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami? poprzez morganilluminatirich@gmail.com~~HEAD=pobj lub zadzwoń +234706184880 Y.M.C.M.B

  OdpowiedzUsuń
 33. You are a businessman, politician, music,
  student and want
  to be rich, powerful, and famous in the Life
  needs the power
  to achieve their dreams. You can achieve their
  dreams by a
  member of the Illuminate. with that all your
  dreams and
  desires of the heart that can fully achieved if you
  really want
  to be a member the great names of the
  Illuminate then you
  can make contact with (sandraholytemple@gmail.com)
  Countries ................. ............................. State.
  or
  call miss sarah on +2348104857337 thank you

  OdpowiedzUsuń
 34. Chcesz być członkiem Iluminatów jako braterstwa, które mogą uczynić cię bogatym na wieki może również sprawić, że imię i nazwisko znane i uprawnienia do kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach w całym świecie. stać się członkiem Illuminati wszystkie swoje trudności żywej będzie sportu. Twoje życie będzie bardzo łatwe, będziesz wolny od ucisku, pieniądze będą wiedzieć być problemu i będziesz bogaty i sławny, bez żadnego stresu. dziś dołącz Illuminati nas i dostać niektóre $ +40.000 co tydzień i co miesiąc $ +1.000.000 dla każdego nowego członka, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami? poprzez morganilluminatirich@gmail.com~~HEAD=pobj lub zadzwoń +234706184880 Y.M.C.M.B

  OdpowiedzUsuń
 35. WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD.
  Do you want to be a member of Illuminati as a brotherhood that will make you rich and famous in the world and have power to control people in the high place in the worldwide .Are you a business man or woman,artist, political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant rich sum of. 2 million dollars in a week, and a free home.any where you choose to live in this world and also get 10,000,000 U.S dollars monthly as a salary %2026
  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI.
  1. A Cash Reward of USD $500,000 USD
  2. A New Sleek Dream CAR valued at USD $300,000 USD
  3.A Dream House bought in the country of your own choice
  4. One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.
  5.One year Golf Membership package
  6.A V.I.P treatment in all Airports in the World 7.A total Lifestyle change 8.Access to Bohemian Grove
  9.Monthly payment of $1,000,000 USD into your bank account every month as a member
  10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World.
  If you are interested of joining us in the great brotherhood illuminati satanic hand symbol contact us no +2348074100134 OR on our Email- Illuminatimoney66@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 36. WELCOME TO THE GREAT BROTHERHOOD.
  Do you want to be a member of Illuminati as a brotherhood that will make you rich and famous in the world and have power to control people in the high place in the worldwide .Are you a business man or woman,artist, political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant rich sum of. 2 million dollars in a week, and a free home.any where you choose to live in this world and also get 10,000,000 U.S dollars monthly as a salary %2026
  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN ILLUMINATI.
  1. A Cash Reward of USD $500,000 USD
  2. A New Sleek Dream CAR valued at USD $300,000 USD
  3.A Dream House bought in the country of your own choice
  4. One Month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.
  5.One year Golf Membership package
  6.A V.I.P treatment in all Airports in the World 7.A total Lifestyle change 8.Access to Bohemian Grove
  9.Monthly payment of $1,000,000 USD into your bank account every month as a member
  10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the World.
  If you are interested of joining us in the great brotherhood illuminati satanic hand symbol contact us no +2348074100134 OR on our Email- Illuminatimoney66@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

 37. Dołącz do wielkiej Illuminati kult zalogowany Chcesz stała firma Man / Woman, albo szukają mądrości i wiedzy. Pastor, polityk, muzyk, lekarz, piłkarz, student, nie chcesz być sławny artysta lub aktor (e tc) i chcesz być bogaty, potężny i sławny w świecie, a także uzyskać sumę 50,000,000,00 Dolary z darmowa dom swoich decydują się żyć w świecie, a także coraz 70,000,000,00USD jak miesięcznego wynagrodzenia, a także daje pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej z własnego wyboru ... skontaktować się z nami pod informacją to./ WhatsApp nam żadnej +2348119239306 lub emaill: illuminatitemple498@gmail.com więc dodać do dzisiaj więc możemy rozpocząć proces łączenia !!!

  OdpowiedzUsuń
 38. WITAMY W WIELKIM ŚWIECIE ILLUMINATI! DOŁĄCZ DO ILUMINATI
  BROTHERHOOD DO BOGA I FAME, WIELKA ŚWIĄTYNIA
  ILLUMINATI WORLD WIDE. Czy jesteś politykiem, mężczyzną / kobietą w biznesie,
  artysta muzyczny, student, piłkarz, czy jakakolwiek okupacja robisz, i ty
  chcesz być bogaty, silny i sławny w życiu.
  Illuminati da ci całe twoje pożądanie serca. Będą wspierać Iluminati
  zarówno finansowo, jak i materialnie, aby zapewnić Ci wygodne życie.
  Każdy zainteresowany dołączeniem do Iluminatów kontaktuje się z Panem Jakubem via
  WhatsApp i oddział telefoniczny w Nigerii +2348055497524
  lub skontaktuj się z naszym oddziałem head quarter w USA + 15186221624
  (seedofwealthhood@yahoo.com
  po więcej informacji:

  OdpowiedzUsuń
 39. BĄDŹ CZŁONKIEM ILLUMINATI I DOSTAĆ WSZYSTKIE CIEBIE W CHWILI ŻYCIA

      Jestem Przemek Maciej z Polski Byłem młodym mężczyzną o wielkim śnie Chciałem być bogaczem i potężnym człowiekiem, więc widziałem post online, w jaki sposób Mr Edmundo zaprosił kogoś do Iluminatów, skontaktowałem się z wielkim mistrzem Edmundo, który jest teraz moim wielkim mistrzem zapoczątkował mnie, i ja z innymi zasadami i stanem, a dziś wszystko, czego kiedykolwiek pragnąłem w życiu, zdobyłem, jeśli pragniesz bogactwa, sławy lub jakiejkolwiek rzeczy, skontaktuj się z moim wielkim mistrzem, a on pomoże tobie, moim ludziom, zostać członkiem iluminatów i cieszyć się życie, oto mój wielki kontaktowy adres e-mail (grandmasteredmundoilluminati@gmail.com) lub Whatsapp go +2348159768201

  Skontaktuj się z moim wielkim mistrzem i bądź członkiem Iluminatów

  OdpowiedzUsuń
 40. DOŁĄCZ DO ILLUMINATIWORLDWORLDORDER666 DZISIAJ

  Czy jesteś przedsiębiorcą, czy kobietą, jesteś pastorem
  lub artystą, czy chcesz być sławny, czy chcesz
  aby być bogatym lub potężnym, lepiej jest stać się
  członek Illuminati i spełnij swoje marzenie
  prawdziwe . to jest dla ciebie szansa, aby stać się teraz
  członek świątyni KINGDOM i zdobądź to, co ty
  szukaj od nas. Jeśli jesteś gotowy, aby zostać członkiem
  iluminatów i zrealizuj swoje marzenie - skontaktuj się z nami na EMAIL. illuminatiworldorder2017@gmail.com
  wypełnij również poniższe:
  NAZWA....................
  KREWNY...................
  ADRES.................
  STAN CYWILNY.............
  KRAJ.........
  STAN..................
  ZAWÓD................
  LINIA MOBILNA ............
  NOWY CZŁONEK PODAŁA SUMĘ
  120 MILIONÓW DOLARÓW, SAMOCHODU I DOMU W KAŻDYM
  CZĘŚĆ ŚWIATA. UWAGA: NIE DZIAŁAMY
  KAŻDY DO TEGO. JEŚLI NIE JESTEŚ ZAINTERESOWANY
  PROSZĘ NIE STOSOWAĆ

  OdpowiedzUsuń
 41. DOŁĄCZ DO NOWEGO ŚWIATA Illuminati. Czy jesteś politykiem, studentem, mężczyzną lub kobietą?
  czy chcesz bogactwa, władzy, wpływów, chcesz być gwiazdą i być
  wpływowa celebrytka i chcesz, żeby twoje marzenia się spełniły, to jest to
  możliwość zarejestrowania się teraz i zostania członkiem tej grupy
  (illuminati), aby dostać 1 000 000 $ jako prezent. A także zdobyć 800 000 $ jako
  wynagrodzenie miesięczne. Podejmij dziś decyzję, by stać się sławnym i potężnym. Jeśli
  potrzebujesz dołączyć do bractwa, napisz do nas teraz:
  andrewilluminatigroup@gmail.com lub zadzwoń pod nasz whatsApp +2347089208030

  OdpowiedzUsuń
 42. DOŁĄCZ DO E-MAIL ILLUMINATI DZIŚ: illuminatiorganizationorder@gmail.com
  DOŁĄCZ DO ILLUMINATI W ZJEDNOCZONYM KRÓLESTWIE, AUSTRALII, USA LUB
  WSZELKIE CZĘŚCI ŚWIATA JUŻ DZIŚ BOGATE,
  SŁYNNY i bogactwa posiadają POWER.EMAIL AT: illuminatiorganizationorder@gmail.com DLA natychmiastowego
  Inicjacja Nowi członkowie rejestracji są teraz otwarci
  teraz online !!!!!
  KORZYŚCI DOTYCZĄCE NOWYCH CZŁONKÓW, którzy się przyłączyli
  ILLUMINATI.
  Nagroda pieniężna w wysokości 3 000 000 USD za członkostwo w błogosławieństwie jako nowych członków
  NOWY Elegancki lśniący samochód o wartości 1 200 000 USD
  Dream House kupiony w wybranym kraju
  Jeden miesiąc urlopu (w pełni opłacony) do wymarzonego celu podróży.
  Roczne członkostwo w pakiecie golfowym
  Leczenie V.I.P na wszystkich lotniskach na świecie
  Całkowita zmiana stylu życia
  Dostęp do dowolnego wybranego kraju przez jeden rok
  płatność w wysokości 1.000.000 USD
  konto bankowe jako członek
  Świat, wyślij swój adres e-mail na adres
  illuminatiorganizationorder@gmail.com lub skontaktuj się z nami teraz w aplikacji +13072132310
  członkowie natychmiast inicjują
  Rejestracja jest teraz otwarta online.
  Jeden miesiąc zarezerwowany Spotkanie z Top 5
  Światowi liderzy i Top 5 na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 43. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 44. Jest to otwarte zaproszenie dla wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt swojej kariery. Gdy rozpoczynamy tegoroczny program rekrutacyjny, a nasze doroczne święto zbiorów jest prawie na wyciągnięcie ręki. Wielki mistrz dał nam mandat, aby zawsze sięgać po ludzi takich jak wy wszyscy, więc skorzystajcie z tej okazji i dołączcie do wielkiej organizacji Iluminatów, dołączcie do naszej globalnej jedności. Przyprowadzanie biednych, potrzebujących i utalentowanych
  blask sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, uprawnienia, bezpieczeństwo, zdobądź
  uznany w twoim biznesie, wyścigu politycznym, wznieś się na szczyt w tym, co robisz, bądź
  chroniony duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągnięcia osiągniesz
  błysk oka. Czy zgadzasz się być członkiem tego nowego światowego porządku w Illuminati?
  Zadzwoń i WhatsApp +19735567426
  Los carlosmacdonald234@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 45. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 46. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 47. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja, Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 48. Witaj Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką, studentem i chcesz
  być bogatym, potężnym i sławnym w Życiu
  potrzebuje mocy
  osiągnąć swoje marzenia. Możesz osiągnąć ich
  marzenia przez
  członek Iluminatu. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli ty
  naprawdę chcieć
  być członkiem wielkich nazwisk
  Oświetl wtedy
  może nawiązać kontakt z (illuminatistar74@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do pana Franka i możesz go także dodać na WhatsApp +2348100367800 dzięki
  ty..

  OdpowiedzUsuń
 49. kościół iluminatów składa się z wielu miliarderów i ma moc, weath, bogactwa i jest sławną osobą na świecie. Dołącz do kultu iluminacyjnego już dziś i zdobądź natychmiastową sumę 300 milionów dolarów za darmo w dowolnym miejscu na świecie, a także otrzymasz 100 000 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie ... Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o wypełnienie następujących informacji na ten e-mail poniżej (power666brotherhood@gmail.com KORZYŚCI UDZIELANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI. Nagroda pieniężna w wysokości 300 000 000 USD USD Nowy elegancki samochód marzeń o wartości 120 000 USD USD Dom marzeń zakupiony w kraju według własnego wyboru Urlop jednego miesiąca (w pełni opłacony ) do swojego wymarzonego celu turystycznego Jednoroczny pakiet członkowski w golfa Zabieg VIP na wszystkich lotniskach na świecie Całkowita zmiana stylu życia Dostęp do Bohemian Grove Miesięczna płatność w wysokości 70 000 000 USD na konto bankowe co miesiąc jako członek Miesięczny zarezerwowany termin w pierwszej piątce światowi liderzy i 5 największych gwiazd na świecie Powiedz nam niewiele o sobie ... Bez brudnej gry, bez poświęceń i bez zła, kult pokoju, wielki cel Illuminati napisz do nas er666brotherhood@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Czy jesteś biznesmenem, kobietą, politykiem, muzykiem, studentem, piłkarzem i chcesz być bogaty, potężny i sławny w życiu. Możesz spełnić swoje marzenia, będąc członkiem GREAT ILLUMINATI i zarabiając 5 000 000 USD. Dzięki temu wszystkie twoje marzenia i pragnienia serca mogą zostać w pełni zrealizowane. To krótkie podsumowanie, jeśli jesteś zainteresowany członkostwem w tym wielkim Bractwie, wróć do nas, aby uzyskać więcej informacji i wyjaśnień na temat dołączenia - WhatsApp +2348054518396
  E-mail: brotherhoodrichgroup@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

 51. Należy dziś do Illuminati i szukać światła. Pieniądze, moc, Sława i bogactwo stają się Twoim tytułem przez całe pokolenie i zobaczcie, jak Twoje marzenia się spełniały. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do ogólnoświatowego dowództwa Illuminati w (USA), Wyślij nam wiadomość E-mail do nas dzisiaj. E-mail: illuminatiworldwideorder@gmail.com
  Lub whats-aplikacja nas.. + 19292811087 w

  Dla Twojej inicjacji online.
  Bez względu na to, gdzie jesteś. Żadna odległość nie może wpływać na pracę naszego baphometa.

  Uwaga.. Nie akceptujemy połączeń WhatsApp.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  OdpowiedzUsuń
 52. Pozdrowienia z wielkiego porządku oświecenia dla Stanów Zjednoczonych i dla całego świata, jest to otwarta okazja, aby przyłączyć się do Wspólnoty oświeconych, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także, gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnej krwi ofiary. A my również zapłacić sumę $550 000, aby uzyskać wszystkich nowych członków, kiedy przyłączyć się do braterstwa, a także do domu ich wyboru i lokalizacji z inwestycjami wraz z tej okazji w życiu dla nich być sławny.

  KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW, KTÓRE ŁĄCZĄ OŚWIETLENIE.
  1. nagroda gotówkowa w wysokości $550 000.
  2. nowy elegancki wymarzony samochód wyceniony na USD $150 000 USD
  3. wymarzony dom zakupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc konsultacji z 5 najlepszych na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail = illuminatiworldwideorder@gmail.com lub nasz wahtmy + 19292811087

  OdpowiedzUsuń
 53. Welcom naar de Illuminati Wereldorganisatie Europa forum orde. Dit is een open uitnodiging voor u om deel uit te maken van 's werelds grootste conglomeraat en bereik van de carrière. Bij het begin van dit jaar is recruitment programma en ons jaarlijkse oogstfeest bijna bij de hand. Contacteer ons via ons officiële Illuminati Europe Forum whatsApp nummer + 39-3512-433-107 of email illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com...

  Voor uw online initiatie.
  Waar je ook bent. Geen afstand kan invloed hebben op het werk van onze Baphomet mededeling van kosten die nodig zijn om uw lidmaatschap te verwerken R666

  Opmerking.. We accepteren geen Call whatsap.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  OdpowiedzUsuń
 54. Dołącz do Illuminati dziś i szukać światła. Pieniądze, moc, Sława i bogactwo stają się ich tytuł przez całe swoje pokolenie i odkrywają, jak ich marzenia się spełniły. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do firmy Illuminati zamawianie World Wide forum siedziba Europy w (Włochy), Wyślij do nas e-mail dzisiaj. E-mail: illuminatiworldwideeuropeforum@gmail.com

  Lub whats-aplikacja nas.. + 39-3512-433-107 w

  Dla Twojej inicjacji online.
  Bez względu na to, gdzie jesteś. Żadna odległość nie może wpływać na pracę naszych Baphomet zawiadomienie dołączenie opłat wymaganych do przetworzenia członkostwa R666

  Uwaga.. Nie akceptujemy Call WhatsAp.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  OdpowiedzUsuń
 55. Pozdrowienia z wielkiego porządku Stanów Zjednoczonych i dla całego świata, jest to otwarta okazja, aby przyłączyć się do Wspólnoty oświeconych, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także, gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez krwi Ofiary. A my również zapłacić sumę $550 000, aby uzyskać wszystkich nowych członków, kiedy przyłączyć się do braterstwa, a także do domu ich wyboru i lokalizacji z inwestycjami wraz z tej okazji w życiu dla nich być sławny.

  KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW, KTÓRE ŁĄCZĄ OŚWIETLENIE.
  1. nagroda gotówkowa w wysokości $550 000.
  2. nowy elegancki wymarzony samochód wyceniony na USD $150 000 USD
  3. wymarzony dom zakupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc konsultacji z 5 najlepszych na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail = illuminatiworldwideorder@gmail.com lub nasz wahtmy + 19292811087

  OdpowiedzUsuń
 56. Pozdrowienia z ZAMÓWIENIA ILLUMINATI na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do BROTHERHOOD ILLUMINATI, gdzie MILIONAIRY, BILLIONAIRY, naukowcy, gwiazdy świata i światowi przywódcy, którzy kontrolują świat, zdobyli sławę i ideały, a także gdzie możecie zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnej ofiary z krwi. Zainteresowanych prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail: greatilluminate99@gmail.com

  Uwaga: uprzejmie wiedz, że szanując swoją religię i gdziekolwiek jesteś na świecie, możesz zostać członkiem.

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI NOWE ZAMÓWIENIE ŚWIATA.

  OdpowiedzUsuń
 57. Iluminaci to społeczeństwo, które stara się promować duchowość i moralność
  wartości. Został założony na zasadach miłości, sprawiedliwości, jedności, pokoju i
  ulga. Iluminaci gromadzą osoby dobrej woli, niezależnie od tego
  o ich różnicach i pochodzeniu, i upewnijcie się, że ci dobrzy ludzie się staną
  lepiej w społeczeństwie. Czy chcesz być członkiem iluminatów i
  stać się bogatym, sławnym, potężnym i przodować w życiu Możesz się z nami skontaktować
  Illuminatidavidjoe@gmail.com Możesz również skontaktować się z nami na WhatsApp +1 (501)
  781–2365

  OdpowiedzUsuń
 58. Pozdrowienia z WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do Stanów Zjednoczonych i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do bractwa ZAMÓWIENIA ILLUMINATI, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także gdzie można ujrzeć światło bogactwa i szczęścia bez jakakolwiek ofiara krwi. I z biegiem lat mamy światowych liderów, MILIONARIUSZY, BILLIONAIRY, NAUKOWCÓW, SUPERSTARÓW i wszystkich dzieł życia, jesteście mile widziani na całym świecie w swojej rasie, religii i pochodzeniu etnicznym. WITAMY w HALIE Sław i BOGACTWA.
  Uprzejmie napisz do nas na nasz prywatny mail: greatilluminate99@gmail.com

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE.

  OdpowiedzUsuń
 59. To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko. Wielki Mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak Ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jednostki. Przyprowadź biednych, potrzebujących i utalentowanych do
  Ważność sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź.
  uznany w swoim biznesie, karierze politycznej, awansuj na najwyższy poziom w tym, co robisz
  Chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w
  błysk oczu

  Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferyzmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego.

  Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +19735567426
  📩 carlosmacdonald234@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 60. Jest to otwarte zaproszenie dla wszystkich, aby stać się częścią największej na świecie organizacji i osiągnąć szczyt swojej kariery. Na początku tegorocznego harmonogramu rekrutacji i naszego rocznego zbioru zbiorów jest prawie na wyciągnięcie ręki. Wielki mistrz dał nam mandat, aby zawsze dotrzeć do ludzi takich jak ty, więc skorzystać z okazji i przyłączyć się do Wielkiej organizacji Illuminati, Dołącz do naszej globalnej jedności. Przynosząc biednych, potrzebujących i utalentowanych
  Znaczenie sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź go.
  w biznesie, kariery politycznej, wzrosnąć do góry w tym, co robisz, być
  Chronione duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w
  błyskiem oczu.

  Illuminati nie mają związku z satanizmu, Luciferism lub jakiejkolwiek religii. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za każdym bóstwem, które wybierają, działamy wyłącznie na korzyść i ochronę gatunku ludzkiego.

  Czy zgadzasz się być członkiem tego nowego porządku światowego Illuminati?
  Zadzwoń & WhatsApp + 19735567426
  📩 carlosmacdonald234@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 61. Rozkoszujemy się pięknem motyla, ale rzadko dopuszczamy się zmian, które przeszli, aby osiągnąć to piękno. Tylko przechodzą przez to życie raz, nie wróci na bis. Nigdy nie "sprawiają, że " siedząc na Duff i mówi światu, jak wielki masz zamiar być, czy pragnienie bogactwa, Sława, światło sportowe, do wykonywania znaków i cudów, powrót partnera, jesteś prawnik, nauczyciel, polityka, Bank zarządzać, lub masz pomysłów biznesowych ale nie finansów, odblokować swoje przeznaczenie teraz Przystępując do masonerii Grand Lodge dzisiaj, i otrzymać sumę €50,000,000 korzyści, po rejestracji honoru zostały zatwierdzone, jako pierwszy mile widziane członkostwa, a miesięczne wynagrodzenie €800,000 masz pełne dostęp do likwidacji ubóstwa i innych sytuacji z dala od swojego życia, skontaktuj się z biurem, za pośrednictwem adresu E-mail, unitednationalmasons@protonmail.ch lub WhatsApp Unii Europejskiej, +31687718900 twoje przeznaczenie jest na rękach

  OdpowiedzUsuń
 62. JOIN THE NEW ILLUMINATI NEW WORD ORDER, ARE YOU A BUSINESS MAN OR WOMAN, PASTOR, POLITICIAN, YOUNG COMING UP STAR, WORKING CLASS OR FIRST CLASS JOB OF ANY TALENT YOU ARE INTO, and you want to become rich and famous and be well know all over the world, without no human blood, this is your time to join the illuminati club. And a benefits amount of, ($1000000) one million us dollars will be giving to you as a new member, $30,000 USD monthly as a salary, and a congratulation car with a free house of your own choice to welcome you to our illuminati club. if you want to achieve all your heart desire contact us via email: brotherhoodrichgroup@gmail.com  better you call or message us on WhatsApp:+2348054518396

  If you need your EX back, or you want your business to grow to a higher level contact the below gmail or number.

  EMAIL: brotherhoodrichgroup@gmail.com

  WhatsApp number: +2348054518396

  OdpowiedzUsuń
 63. To otwarte zaproszenie, abyś stał się częścią największego konglomeratu na świecie i osiągnął szczyt swojej kariery. Gdy rozpoczynamy tegoroczny program rekrutacyjny, a nasze coroczne święto zbiorów jest już blisko. Czy chcesz dziś dołączyć do wielkiego brata Iluminatów, aby zdobyć sławę, bogactwo i ochronę?
  Następnie skontaktuj się dziś z wielkim Mistrzem za pośrednictwem WhatsApp (tylko tekst) na. + 1 (717) 814-8461. lub przez e-mail / hangout na grandmasterilluminati272@gmail.com.
  DZIĘKUJĘ CI
  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna o wartości 75 000 USD po inicjacji.
  2. Nowy, elegancki samochód marzeń o wartości 30 000 USD
  3. Dom marzeń zakupiony w wybranym przez siebie kraju
  4. Miesięczne wakacje (w pełni płatne) do wymarzonej miejscowości turystycznej.
  5. Pakiet rocznego członkostwa w golfie
  6. Leczenie V.I.P na wszystkich lotniskach na świecie
  7. Całkowita zmiana stylu życia.

  OdpowiedzUsuń
 64. To otwarte zaproszenie, abyś stał się częścią największego konglomeratu na świecie i osiągnął szczyt swojej kariery. Gdy rozpoczynamy tegoroczny program rekrutacyjny, a nasze coroczne święto zbiorów jest już blisko. Czy chcesz dziś dołączyć do wielkiego brata Iluminatów, aby zdobyć sławę, bogactwo i ochronę?
  Następnie skontaktuj się dziś z wielkim Mistrzem za pośrednictwem WhatsApp (tylko tekst) na. + 1 (717) 814-8461. lub przez e-mail / hangout na grandmasterilluminati272@gmail.com.
  DZIĘKUJĘ CI
  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna o wartości 75 000 USD po inicjacji.
  2. Nowy, elegancki samochód marzeń o wartości 30 000 USD
  3. Dom marzeń zakupiony w wybranym przez siebie kraju
  4. Miesięczne wakacje (w pełni płatne) do wymarzonej miejscowości turystycznej.
  5. Pakiet rocznego członkostwa w golfie
  6. Leczenie V.I.P na wszystkich lotniskach na świecie
  7. Całkowita zmiana stylu życia.

  OdpowiedzUsuń
 65. Jest znanym faktem, że ILLUMINATI składa się z wielu milionerów, miliarderów, którzy mają duży wpływ na sprawy globalne i planowanie nowego porządku światowego. Wielu światowych liderów, prezydentów, premierów, członków rodziny królewskiej i wyższej kadry kierowniczej jest członkami ILLUMINATI. wykonaj kroki do Excela w życiu. będziesz miał wiele korzyści, po raz pierwszy w historii otwieramy nasze drzwi dla tych, którzy wierzą. Jeśli chcesz dołączyć do ILLUMINATI, zarejestruj się Tekst: leovincey08@gmail.com lub whatsapp +2349033667873 teraz, jeśli naprawdę poważnie pomagasz sobie

  OdpowiedzUsuń
 66. To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko. Wielki Mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak Ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jednostki. Przyprowadź biednych, potrzebujących i utalentowanych do
  Ważność sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź.
  uznany w swoim biznesie, karierze politycznej, awansuj na najwyższy poziom w tym, co robisz
  Chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w
  błysk oczu

  Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferyzmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego.

  Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +19735567426
  📩 carlosmacdonald234@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 67. JOIN THE NEW ILLUMINATI NEW WORD ORDER, ARE YOU A BUSINESS MAN OR WOMAN, PASTOR, POLITICIAN, YOUNG COMING UP STAR, WORKING CLASS OR FIRST CLASS JOB OF ANY TALENT YOU ARE INTO, and you want to become rich and famous and be well know all over the world, without no human blood, this is your time to join the illuminati club. And a benefits amount of, ($1000000) one million us dollars will be giving to you as a new member, $30,000 USD monthly as a salary, and a congratulation car with a free house of your own choice to welcome you to our illuminati club. if you want to achieve all your heart desire contact us on WhatsApp:+2348054518396If you want your business to grow to a higher level contact the below gmail or number.

  EMAIL: brotherhoodrichgroup@gmail.com

  WhatsApp number: +2348054518396

  OdpowiedzUsuń
 68. Należy dziś do Illuminati i szukać światła. Pieniądze, moc, Sława i bogactwo stają się Twoim tytułem przez całe pokolenie i zobaczcie, jak Twoje marzenia się spełniały. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do ogólnoświatowego dowództwa Illuminati w (USA), Wyślij nam wiadomość E-mail do nas dzisiaj. E-mail: illuminatiworldwideorder@gmail.com
  Lub whats-aplikacja nas.. + 15184145254 w

  Dla Twojej inicjacji online.
  Bez względu na to, gdzie jesteś. Żadna odległość nie może wpływać na pracę naszego baphometa.

  Uwaga.. Nie akceptujemy połączeń WhatsApp.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  OdpowiedzUsuń
 69. Witaj, widzu, jestem tutaj, aby podzielić się moim świadectwem o tym, jak w końcu dołączyłem do bractwa Iluminatów i stałem się BOGATY, SŁYNY I MOCNY. Starałem się, jak mogłem, zostać członkiem wielkiego bractwa, ale kilka razy byłem oszustem, zanim w końcu natknąłem się na zeznanie w Internecie, więc skontaktowałem się z agentem, tak bardzo się bałem, że poprosi mnie o dużo pieniędzy, zanim będę mógł dołączyć do wielkiego bractwa, ale ku mojemu zdziwieniu poprosił mnie tylko o uiszczenie opłaty inicjacyjnej w wysokości 300 USD, którą ja zrobiłem i dzisiaj z radością mogę powiedzieć światu, że jestem bogaty i byłem w stanie zbudować wiele firm dzięki temu wszystkim, a także mam sumę 124 milionów dolarów na moim koncie osobistym i jestem również znany na całym świecie z tego biznesu dane mi przez iluminatów, a także mam uprawnienia do robienia tego, co chcę ...... Wiem, że na mojej linii może być wielu ludzi, którzy również szukają pomocy. Oto ich oficjalny adres e-mail: greatilluminatiworld18@gmail.com LUB możesz też napisać je na Whatsapp (+639204895910).
  Uważaj na oszustów, a MUSISZ BYĆ POWYŻEJ WIEKU 18 LAT

  OdpowiedzUsuń
 70. Witaj, widzu, jestem tutaj, aby podzielić się moim świadectwem o tym, jak w końcu dołączyłem do bractwa Iluminatów i stałem się BOGATY, SŁYNY I MOCNY. Starałem się, jak mogłem, zostać członkiem wielkiego bractwa, ale kilka razy byłem oszustem, zanim w końcu natknąłem się na zeznanie w Internecie, więc skontaktowałem się z agentem, tak bardzo się bałem, że poprosi mnie o dużo pieniędzy, zanim będę mógł dołączyć do wielkiego bractwa, ale ku mojemu zdziwieniu poprosił mnie tylko o uiszczenie opłaty inicjacyjnej w wysokości 300 USD, którą ja zrobiłem i dzisiaj z radością mogę powiedzieć światu, że jestem bogaty i byłem w stanie zbudować wiele firm dzięki temu wszystkim, a także mam sumę 124 milionów dolarów na moim koncie osobistym i jestem również znany na całym świecie z tego biznesu dane mi przez iluminatów, a także mam uprawnienia do robienia tego, co chcę ...... Wiem, że na mojej linii może być wielu ludzi, którzy również szukają pomocy. Oto ich oficjalny adres e-mail: greatilluminatiworld18@gmail.com LUB możesz też napisać je na Whatsapp (+639204895910).
  Uważaj na oszustów, a MUSISZ BYĆ POWYŻEJ WIEKU 18 LAT

  OdpowiedzUsuń
 71. Witaj! Jestem pan Sullivan z Florydy w USA, miło mi pana poznać. Jestem pełnoprawnym członkiem elitarnej organizacji, wierzę, że słyszałeś o organizacji iluminatów, a może wcześniej spotkałeś masonów o tym, jak odnoszą sukcesy, bogaci, potężni itd. We wszystkim, co robią ... Używam tego jako medium rekrutacji osób, które są zainteresowane dołączeniem lub wiedzą więcej na temat tej organizacji (Uwaga: dołączenie do tej organizacji przynosi dobre korzyści jako nowy członek, a także ta organizacja nie jest organizacją satanistyczną), aby uzyskać więcej informacji o tej organizacji, skontaktuj się ze mną na WhatsApp + 1 (517) 306-5417 lub skontaktuj się z organizacją pod adresem theofficialilluminati.org@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 72. Hej wszystkim chcę szybko korzystać z tego medium, aby podzielić się świadectwem o tym, jak byłem skierowany do członka Freemason Zgromadzenia legit i że przekształcił moje życie trawy łaski, od biednych do bogatej kobiety, która może teraz pochwalić zdrowego stylu życia. Bogate życie bez stresu i problemów finansowych. Po tak wielu miesiącach stara się być członkiem zespołu masonem i coraz oszukany na sumę 1 700 euro I stał się tak zdesperowany jako członek online, który nie dodaje nic do mojego bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem członka, omówiliśmy problem i nasz wniosek, powiedziała mi o człowieku imieniem David, który jest numerem 2 religia wielkiego mistrza wszystkich europejskich. Więc poprosiłem, aby stać się członkiem zespołu masonem łatwo bez stresu i wszystkie niezbędne przygotowania, aby stać się członkiem w ciągu dwóch dni i był pełny zarejestrowany, stałem się członkiem i suma 50 000 000 euro został transfer do mnie, a ja również otrzymać 800000 euro jako wynagrodzenie co miesiąc. Aby doradzić każdemu, kto chce dołączyć należy skontaktować się z Via WhatsApp +31687718900 lub E-mail: unitednationalmasons@protonmail.ch nie wiem, robię to modlę się, że Pan nadal błogosławieństwo wszystkich braci i sióstr w tym Zakonu na dobre rzeczy, które osiągnąłem w życiu.  

  OdpowiedzUsuń
 73. skontaktuj się z WhatsApp; 00229 91385290
  NB: Zadzwoń do nazwy marabuta za każdym razem, gdy ją napiszesz: MARABOUT HOUNON
  To ja mówimy o czarodzieju, wspaniałym Marabout Witch Doctor z Beninu, który rozwiązuje twoje problemy w szczerości, wydajności i szybkości, 100% dyskrecji. Jeden z największych marabutów, medium medium Czarnej Afryki, jest wreszcie blisko ciebie. Prezenty odziedziczone po ojcu i synu, od 17 pokoleń, wielki nauczyciel nauk okultystycznych 40 lat doświadczenia w światowej renomie. Udaje mu się tam, gdzie inni ponieśli porażkę, nawet w rozpaczliwych przypadkach. Mogę interweniować w następujących problemach:
  Szybkie uzyskiwanie bogactwa (PORTFOLIO MAGICZNE)
  SZYBKA UNIA między mężczyzną a kobietą; Lost Love
  Natychmiastowe leczenie trudnych do wyleczenia chorób
  Szybka ciąża. TOP BIG VANPIR I MOCNY
  OCHRONA PRZED WYBUCHAMI I WYPADKAMI
  OCHRONA PRZED WSZYSTKIM ZŁIMI MOWYMI lub MOWYFIKAMI MOWY
  désenvoûtement; PROBLEMY RODZINNE lub kryzys małżeński
  BEZPIECZNA WIARA między małżonkami lub upośledzenie seksualne
  ATRAKCJA KLIENTA dla sprzedawców i firm
  ATRAKCJA Kobiet lub Mężczyzn; Powrót uczuć
  PROBLEMY Z SĄSIEDZTWEM lub ANGOISSES
  SZANSA na wszystko; Szczęście w grach
  ABANDON TYTOŃ i alkohol itp. Jestem dostępny przez kontakt
  dziękuję za skontaktowanie się ze wszystkimi problemami i będziesz zadowolony.
  E-mail: vodou90@gmail.com
  KONTAKT WHATSAPP. 00229 91385290

  OdpowiedzUsuń
 74. To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko. Wielki mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jednostki. Przyprowadź biednych, potrzebujących i utalentowanych do
  Ważność sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź.
  uznany w swoim biznesie, karierze politycznej, osiągnij najwyższy poziom w tym, co robisz
  Chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w
  błysk oczu

  Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferyzmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego.

  Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +19735567426
  📩 carlosmacdonald234@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 75. Pozdrowienia Witamy w świecie Iluminatów. Doprowadza biednych, potrzebujących i utalentowanych do blasku sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, potęgę, bezpieczeństwo, zdobądź uznanie w swoim biznesie, rasę polityczną, awansuj na szczyt we wszystkim, co robisz, bądź chroniony duchowo! Wszystko to osiągniesz w mgnieniu oka, kiedy zostaniesz inicjowany do WIELKIEJ ŚWIĄTYNI ŚWIATŁA. Gdy zostaniesz wtajemniczony w iluminatów, będziesz miał wiele korzyści. czy chcesz dołączyć, jeśli jesteś zainteresowany, uprzejmie napisz do mnie na whtsapp 16673088489 lub gregalexpeterson@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 76. To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko. Wielki mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jednostki. Doprowadzić ubogich, potrzebujących i utalentowanych do sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, potęgę, bezpieczeństwo, zdobądź uznanie w swoim biznesie, karierze politycznej, awansuj na najwyższe pozycje we wszystkim, co robisz, bądź chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w blasku oczu
  Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferyzmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego.
  Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +19735567426
  📩 illuminatipriest60@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 77. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do zjednoczonego państwa i całego świata, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do bractwa Iluminatów, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez poświęcenia krwi. Płacimy również kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączą do wspólnoty, a także wybrany przez nich dom i lokalizację z inwestycjami, a także szansę na sławę.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy Sleek Dream CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym przez ciebie kraju.
  Miesiąc spotkania z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych celebrytów na świecie. Zainteresowanych prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail: greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego możesz dołączyć z dowolnego miejsca na świecie: Indii, Turcji, Afryki, Stanów Zjednoczonych, Malezji,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itp.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 78. Iluminaci to tajne stowarzyszenie, które stara się promować wartości duchowe i moralne. Został założony na zasadach miłości, sprawiedliwości, jedności, pokoju i ulgi. Iluminaci gromadzą osoby dobrej woli, bez względu na ich różnice i pochodzenie, i zapewniają, że ci dobrzy ludzie staną się lepsi w społeczeństwie. Czy chcesz być członkiem iluminatów i stać się bogatym, sławnym, potężnym i wyróżniać się w życiu? Gdybyście dali 900 000 $ jako pierwszą korzyść. Uprzejmie skontaktuj się ze mną teraz lub dodaj mnie do WhatsApp za pośrednictwem +218943718064 e-mail: davidcartrocarlo@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 79. Pozdrowienia z komunii Oświeconych, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez poświęcenia krwi. Płacimy również sumę 550.000 dolarów, aby uzyskać wszystkich nowych członków, gdy przyłączą się do bractwa, a także do domu ich wyboru i lokalizacji z inwestycjami z tą szansą w życiu, aby byli sławni.

  TŁO DLA NOWYCH CZŁONKÓW, KTÓRZY DOŁĄCZAJĄ DO ŚWIATEŁ.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości $550,000.
  2. Nowy RAC Sleek Dream o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc konsultacji z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych osobistości na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail - illuminatiworldwideorder@gmail.com lub naszym wahtsapp +15184145254

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminat

  OdpowiedzUsuń
 80. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do zjednoczonego państwa i całego świata, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do bractwa Iluminatów, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez poświęcenia krwi. Płacimy również kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączą do wspólnoty, a także wybrany przez nich dom i lokalizację z inwestycjami, a także szansę na sławę.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy Sleek Dream CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkania z 5 najlepszymi na świecie.
  Przywódcy i 5 najważniejszych celebrytów na świecie. Zainteresowanych prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail: greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego możesz dołączyć z dowolnego miejsca na świecie: Indii, Turcji, Afryki, Stanów Zjednoczonych, Malezji,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itp.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 81. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do zjednoczonego państwa i całego świata, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do bractwa Iluminatów, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez poświęcenia krwi. Płacimy również kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączą do wspólnoty, a także wybrany przez nich dom i lokalizację z inwestycjami, a także szansę na sławę.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy Sleek Dream CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkania z 5 najlepszymi na świecie.
  Przywódcy i 5 najważniejszych celebrytów na świecie. Zainteresowanych prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail: greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego możesz dołączyć z dowolnego miejsca na świecie: Indii, Turcji, Afryki, Stanów Zjednoczonych, Malezji,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itp.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 82. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do zjednoczonego państwa i całego świata, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do bractwa Iluminatów, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez poświęcenia krwi. Płacimy również kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączą do wspólnoty, a także wybrany przez nich dom i lokalizację z inwestycjami, a także szansę na sławę.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy Sleek Dream CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkania z 5 najlepszymi na świecie.
  Przywódcy i 5 najważniejszych celebrytów na świecie. Zainteresowanych prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail: greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego możesz dołączyć z dowolnego miejsca na świecie: Indii, Turcji, Afryki, Stanów Zjednoczonych, Malezji,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itp.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 83. Dzień dobry, oto prosty sposób, aby zostać członkiem światowej sławy bractwa {Illuminati}. Dla klasy robotniczej, biznesmenów / kobiet, artystów, polityków, którzy chcą stać się większymi, silniejszymi i wpływowymi na świecie, dołącz do nas, aby stać się jednym z naszych oficjalnych członków. Będziesz miał idealną okazję, aby odwiedzić krąg Iluminatów, gdy zakończysz rejestrację, nie potrzebujesz poświęcenia ani życia ludzkiego, braterstwo Iluminatów zapewnia ochronę, władzę, bogactwo i sławę w życiu. Ma pełny dostęp do zlikwidowania ubóstwa swojego pokolenia. Jest to tylko istniejący członek kręgu Iluminatów, który jest upoważniony do wprowadzenia dowolnego członka do kręgu. Następnie, zanim skontaktujesz się z nami, musisz mieć ukończone 18 lat, a kiedy zostaniesz członkiem, będziesz uprawniony do wszystkich świadczeń przez resztę życia. Jeśli więc chcesz zostać członkiem, zatrudnij oficjalnego Gmaila Illuminati (justineilluminati@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 84. Witam wszystkich, przeglądałem internet i widziałem wiele złych postów
  jeśli chodzi o SPOŁECZEŃSTWO ILLUMINATI, czułem się z tym źle, chcę wam pozwolić
  wiedzieć niewiele rzeczy o SPOŁECZEŃSTWIE ILLUMINATI. Najpierw dołączam do ILLUMINATI
  KAPTUR dzięki pomocy agenta, po którym ktoś mnie wprowadził do Internetu
  lata determinacji, aby zostać członkiem. bycie członkiem ILLUMINATI
  twoje bogactwo jest gwarancją, będziesz chroniony, sława, wpływ władzy
  e.t.c wszystkie te dadzą ci. jedną rzeczą, którą chcę poprawić, jest to, że
  ILLUMINATI nie wypłaca członkowi żadnej pensji, jeśli jesteś nowo wtajemniczony
  obdarzy nasieniem bogactwa i pobłogosławi mądrością, mocą,
  wpływać np. na powodzenie. ziarno bogactwa jest jedyne
  pieniądze, które ILLUMINATI SPOŁECZEŃSTWO daje swojemu członkowi, dzięki temu możesz zacząć
  cokolwiek z pieniędzmi, a odniesiesz sukces. Inna sprawa to
  społeczeństwo ma szczególne błogosławieństwo dla polityków i super gwiazd. Będąc
  Członek ILLUMINATI to osobista decyzja, społeczeństwo nie zmusza ani nie błaga
  ludzie do nich dołączą. dołączyłem, ponieważ chcę, żadne ciało nie zmusza mnie i jestem
  bardzo się cieszę, że mogę zostać członkiem, ponieważ wnieśli duży wkład w mój rozwój
  życie czyniąc mnie jednym z wiodących biznesmenów na świecie. Jeśli jesteś
  zainteresowany dołączeniem do agenta kontaktowego ILLUMINATI SOCIETY SIR Lorda Alberta w tej sprawie
   napisz do niego @ theilluminatisociety999 @ gmail.com lub do ciebie
  może również WhatsApp go na tym +971581862509 lub +2347038557636 on był
  taki, który mi pomaga. to jest mała pomoc, którą mogę ci dać.

  OdpowiedzUsuń
 85. Myślałem, że iluminaci nie są prawdziwi, ale dziś z panem Davidem wierzę teraz, że iluminaci są prawdziwi, kiedy spotkasz niewłaściwą osobę, pomyślisz, że życie nie jest prawdziwe, ale kiedy będziesz z prawdziwą, doświadczysz dobroci twoje życie, do pana Davida sprawiło, że odkryłem mój cel życia. Witamy w wielkim bractwie Illuminati 666: WhatsApp David + 234-811-338-8018 Rosja oraz w każdym innym kraju, w jaki sposób dołączyć do bractwa Illuminati, aby stać się bogatym i sławnym. Możesz być politykiem, mężczyzną / kobietą biznesu, artysta muzyczny, student, piłkarz lub cokolwiek, co robisz, chcesz być bogaty, potężny i sławny w życiu. Iluminaci mogą zaspokoić wszystkie pragnienia twojego serca, dołączając do iluminatów, aby stać się bogatym i sławnym w życiu, iluminaci sprawią, że osiągniesz swoje marzenie o bogactwie i ochronisz cię przez wszystkie dni swojego życia, dołącz do wielkiego braterstwa iluminatów poprzez e-mail: lorddavid2345@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 86. Witaj, witaj w wielkim bractwie iluminatów, dołącz do nas teraz i wzbogacaj się, gdy dołączysz do bractwa, otrzymasz natychmiast 20 000 000 USD, a będziesz zarabiał 1 000 000,00 USD co 2 tygodnie. Dołącz już dziś i stań się bogatszy i sławny w życiu aż do śmierci , zainteresowana osoba powinna WhatsApp: +2348147226753 lub e-mail: illuminatitemle666@gmail.com

  Nie daj się zwieść i strzeż się oszustów internetowych, którzy twierdzą, że są jednym z nas, upewnij się, że najpierw potwierdzisz przed zapytaniem.

  OdpowiedzUsuń
 87. I was thinking that Illuminati is not real, But today with Mr David I now believe that Illuminati is real, when you come across wrong person’s you will think that life is not real but when you are with the real one you will experience the goodness of your life, To MR David has made me discovered my purpose of life. Welcome to the great brotherhood of Illuminati 666: WhatsApp Mr David +234-811-338-8018 Russia , and every other Country’s on how to join the Illuminati brotherhood to get rich and famous, You may be a politician, business man/woman ,musical artist, student, footballer or whatever occupation you do, you want to be rich, powerful and famous in life. Illuminati can grant all your heart desires join the Illuminati to become rich and famous in life, Illuminati will make you achieve your dream to become rich and protect you all the days of your life join us today and become rich and famous in life forever contact the Dr David VIA WHATSAPP. +2348113388018

  OdpowiedzUsuń
 88. Czy chcesz zostać członkiem Illuminati jako chirurg, który uczyni cię bogatym i sławnym na świecie i będzie miał moc kontrolowania ludzi na najwyższym miejscu na świecie. Czy jesteś biznesmenem, kobietą, artystą, politykiem, muzykiem, studentem, piłkarzem lub baletnikiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do bractwa kultu Iluminatów już dziś i od razu zdobądź bogatą sumę 1 miliona dolarów w tydzień i bezdomny. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarobić 10 000 000 USD miesięcznie na wynagrodzenie.
  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  Nagroda pieniężna One A w wysokości 500 000 USD.
  1. Nowy CAR Exercise Dream o wartości 300 000 USD.
  2. Dream House zakupiony w wybranym kraju.
  3. Miesiąc wakacji (w pełni płatny) do wymarzonego miejsca turystycznego.
  5. roczny pakiet członkowski Golf.
  5.Usługa VIP na wszystkich lotniskach świata.
  6. Całkowita zmiana stylu życia.
  8. Dostęp do Citizen Grove.
  9. Miesięczna wpłata 5 000 000 USD na konto bankowe każdego miesiąca jako członek.
  10. Miesiąc zarezerwowany na spotkanie z 5 najlepszymi światowymi liderami i 5 najlepszymi celebrytami na świecie.
  Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas w Wielkim Bractwie Iluminatów
  Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: cavill612@gmail.com lub przez WhatsApp: +1 (717) 814-8461

  OdpowiedzUsuń
 89. Witaj Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką, studentem i chcesz
  być bogatym, potężnym i sławnym w Życiu
  potrzebuje mocy
  spełnić swoje marzenia. Możesz osiągnąć ich
  marzenia przez
  członek Iluminacji. z tym wszystkim twoim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli wy
  naprawdę chcieć
  być członkiem wielkich nazwisk
  Rozświetl więc siebie
  może skontaktować się z (illuminatistar74@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  wiadomość mr Frank na WhatsApp +491639478840 dziękuję
  ty..

  OdpowiedzUsuń
 90. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w Życiu
  potrzebuje mocy
  spełnić swoje marzenia. Możesz osiągnąć ich
  marzenia przez
  członek Iluminacji. z tym wszystkim twoim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli wy
  naprawdę chcieć
  być członkiem wielkich nazwisk
  Rozświetl więc siebie
  może skontaktować się z (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do Miss Sarah i możesz dodać har na whats-app +2348104857337 dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 91. Witaj, wielki arcymistrz Iluminatów stworzył otwartą podłogę dla tych, którzy chcą dołączyć do bractwa Iluminatów. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem
  student i chce
  aby być bogatym, potężnym i sławnym w życiu, aby spełnić swoje marzenia, prosimy o kontakt teraz na whatsaap +1(516)274-3685, a ja ci pomogę.

  OdpowiedzUsuń
 92. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, jak pomógł mi świetny członek Iluminacji. Nazywa się Pan Felix. Pomagając mi odzyskać życie ze stadium śmierci. po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Po oszustwie przez tylu członków iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, finansowo. Ale pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, natknąłem się na stanowisko członka Wielkiej Iluminacji, pana Felixa, mówiąc, że można być sławnym, bogatym i odnoszącym sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich Iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on mi polecił i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku światowego Illuminati. po tym, a także dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 USD w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni zainicjowany jako kompletny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie spotkałeś się z oszustami lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże ci zostać członkiem, radzę, aby dać panu Felixowi szansę. On jest twoją najlepszą szansą, aby stać się tym, czego kiedykolwiek pragniesz dla swojego przyszłego życia, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 93. Cześć, zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź
  uznany w swojej firmie, rasie politycznej, awansuj na szczyt, niezależnie od tego, co robisz
  chronione duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągniesz w
  mgnienie oka.

  Zdobądź 500 000 $ miesięcznie

    Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?

  Call & WhatsApp +1 (470) 485-4938
  📩 MoneyHousefinance@protonmail

  OdpowiedzUsuń
 94. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, jak pomógł mi świetny członek Iluminacji. Nazywa się Pan Felix. Pomagając mi odzyskać życie ze stadium śmierci. po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Po oszustwie przez tylu członków iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, finansowo. Ale pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, natknąłem się na stanowisko członka Wielkiej Iluminacji, pana Felixa, mówiąc, że można być sławnym, bogatym i odnoszącym sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich Iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on mi polecił i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku światowego Illuminati. po tym, a także dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 USD w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni zainicjowany jako kompletny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie spotkałeś się z oszustami lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże ci zostać członkiem, radzę, aby dać panu Felixowi szansę. On jest twoją najlepszą szansą, aby stać się tym, czego kiedykolwiek pragniesz dla swojego przyszłego życia, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 95. TO JEST OŚWIETLONY OFICJALNY WIADOMOŚĆ DLA ŚWIATA

  UWAGA: BRAK ZAANGAŻOWANIA LUDZKIEGO I RÓWNIEŻ ILLUMINATI NIE ZAPYTA O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym za pośrednictwem WhatsApp :( +2348149171659)


  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołączyć do kultu bractwa Iluminatów już dziś i uzyskać bogatą natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i bezpłatny dom. gdziekolwiek zechcesz mieszkać na tym świecie i zdobyć nawet 50 000 000 $

  OdpowiedzUsuń
 96. W JAKI SPOSÓB RODZAJ ILLUMINATI ROBI MNIE BOGATE I SŁOWNE. Jestem członkiem bractwa iluminatów, chcę podziękować Panu Lucyferowi, za to, co dla mnie uczynił, zmienił moje życie, wniósł radość i szczęście do mojego życia, żyję dzisiaj dobrym życiem, ponieważ z bractwa iluminatów, przez całe życie próbowałem dołączyć do bractwa iluminatów, byłem oszukany kilka razy, ale wciąż się nie poddaję, ponieważ kiedy poddacie się w życiu, życie również się w was poddaje, jeśli byłem oszukany tyle razy, radzę wam, abyście się nie poddawali, ponieważ bractwo iluminatów jest prawdziwe, dołączyłem do prawdziwych iluminatów, płacąc tylko 300 USD, aby dołączyć do iluminatów, chcę, żebyście wszyscy wiedzieli dzisiaj, płacicie pieniądze do przyłączenia się, moja rada dla was wszystkich polega na podjęciu decyzji i wstąpieniu do bractwa iluminatów, kiedy mój proces inicjacji został zakończony, kwota zasiłku, która została mi przekazana, to 1 000 000 $ na rozpoczęcie nowego życia, dlatego mogę nie przestańcie witać braterstwa iluminatów, jeśli macie jakiekolwiek problemy lub wspieram cię w życiu, radzę wstąpić do bractwa iluminatów, aby wszystkie twoje problemy mogły zostać rozwiązane w życiu, aby dołączyć do bractwa iluminatów, możesz skontaktować się z ZAMKIEM BRRRY za pośrednictwem WhatsApp pod adresem +2347026400291 e-mail na adres: marklarry1129@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 97. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek Iluminacji. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do Miss Sarah, a możesz także dodać har na WhatsApp +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 98. Boli mnie, gdy widzę różne fałszywe komentarze na różnych stronach internetowych o dołączeniu do iluminatów, aby stać się bogatym i sławnym, ponieważ byłem kilkakrotnie oszukany, próbując znaleźć możliwe sposoby na uzyskanie natychmiastowego bogactwa. Prawie straciłem nadzieję, ale nigdy się nie poddałem. Dopóki nie udało mi się znaleźć zatwierdzonego działu rekrutacji.
  Jestem teraz Bonafide i certyfikowanym członkiem Kościoła bogactw i władzy, Cała chwała memu panu za to moje nowo zdobione życie.
  Żyję dzisiaj dobrym życiem dzięki Kościołowi Światła.
  ==============================
  Aby złożyć podanie, po prostu napisz swoje imię i nazwisko, wiek, płeć, stan i kraj na następujący adres e-mail; egentphilipilluminati1901@yahoomail.com

  OdpowiedzUsuń
 99. Witajcie, mój bracie i siostry, jestem tutaj, aby podzielić się ze mną świadectwem o tym, jak w końcu wstąpiłem do bractwa Iluminatów i stałem się bogaty. Próbowałem wszystkiego, co w mojej mocy, aby zostać członkiem bractwa, ale byłem oszustem kilka razy, zanim w końcu natknąłem się na zeznanie pana AJAJA MANSONA w sieci, więc skontaktowałem się z nim, tak bardzo się bałem, że poprosi mnie o dużo pieniędzy, zanim będę mógł dołączyć do bractwa, ale ku memu zaskoczeniu poprosił mnie tylko o zdobycie puli bogactw, które Zrobiłem to i dzisiaj z radością mogę powiedzieć światu, że jestem jednym z najbogatszych, ponieważ mam sumę 360 milionów dolarów na moim koncie osobistym jako nowy członek KANADY i jestem również znany na całym świecie dzięki temu biznesowi do mnie przez Iluminatów, a także posiadam moc robienia tego, czego chcę, więc wielu ludzi może być na mojej linii, również szukających pomocy. Bądź w kontakcie z Panem AJAJA MANSONEM Lordem przełożonym na jego adres e-mail ajajailluminati@outlook.com LUB NUMER WHATSAPP + 447418349840

  OdpowiedzUsuń
 100. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek Iluminacji. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do Miss Sarah, a możesz także dodać har na WhatsApp +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 101. Pozdrowienia z wielkiego porządku oświecenia dla Stanów Zjednoczonych i całego świata, jest to otwarta okazja do uczestnictwa w stypendium Oświeconych, gdzie można przywrócić utracone marzenia, a także ujrzeć światło bogactwa i szczęścia. bez poświęcania krwi. Płacimy również 550 000 USD, aby dotrzeć do wszystkich nowych członków, którzy dołączą do wspólnoty, a jednocześnie być sławnym, a także za tę szansę życiową, a także ich inwestycje, wybór i lokalizację.

  KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW UCZESTNICZĄCYCH W OŚWIETLENIU.
  550 000 $ w gotówce.
  2. Nowy stylowy samochód marzeń o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom zakupiony w wybranym kraju.
  Miesięczna konsultacja z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najlepszych celebrytów na świecie. Zainteresowanych prosimy o adres e-mail = illuminatiworldwideorder@gmail.com lub wahtsapp +15184145254

  OdpowiedzUsuń
 102. HELLO, JOIN THE ILLUMINATI BROTHERHOOD TODAY AND BECOME RICH AND FAMOUS WITH IN 24 HOURS.! WhatsApp: +2348147226753 The illuminati brotherhood offer you Riches, Powers and Fame. You can achieve all your dreams by becoming a member today. Note: The illuminati do not accept human sacrifices and no sharing of human bloods, if you are really interested contact us today via: WhatsApp: +2348147226753 ..
  BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS AS FOLLOW
  * A Cash Reward Of $ 50,000,000.00 USD.
  * A New CAR Valued At $ 400,000.00 USD.
  * A Dream House Bought In The Country Of Your Choice.
  * Monthly Payment Of $ 350,000 USD Into Your Bank Account Every Month As A Member, If You Are Really Interested Contact Us Today On via: WhatsApp: +2348147226753, or Email: illuminatitemle666@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 103. Witaj, czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem i chcesz być bogaty, wpływowy i sławny w życiu, potrzebujesz siły, aby spełnić swoje marzenia. Możesz spełnić swoje marzenie, będąc
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i pragnienia serca, które można w pełni zrealizować, jeśli naprawdę chcesz zostać uczestnikiem wielkich nazwisk Illuminate, możesz skontaktować się z Illuminatistar74@gmail.com
  lub wiadomość od pana Franka na temat aplikacji whats +2348100367800 dzięki ..

  OdpowiedzUsuń
 104. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek Iluminacji. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do Miss Sarah, a możesz także dodać har na WhatsApp +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 105. To otwarte zaproszenie, abyś stał się częścią największej konglomeracji na świecie i osiągnął szczyt swojej kariery. Gdy rozpoczynamy tegoroczny program rekrutacyjny, a nasze coroczne święto zbiorów jest już blisko. Wielki mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak ty, więc skorzystaj z tej okazji i dołącz do Wielkiej Organizacji Iluminatów, z miesięczną pensją 50 000 $ i nowym samochodem, dołącz do naszej globalnej jedności.
  + 19735567426📩 carlosmacdonald234@gmail.com
  Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?

  OdpowiedzUsuń
 106. Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem i chcesz być bogaty, potężny i sławny. Możesz spełnić swoje marzenia, będąc członkiem Illuminati i zarabiać 8 000 000 USD miesięcznie Dzięki temu wszystkie Twoje marzenia i pragnienia serca mogą zostać w pełni zrealizowane, jest to krótkie podsumowanie, jeśli naprawdę chcesz być członkiem wielkich Iluminatów, to zdobądź wróć do nas, aby uzyskać więcej informacji i wyjaśnienia na temat dołączenia w porządku, skontaktuj się z nami teraz na adres e-mail: jameshenryilluminate@gmail.com
  Whats-App me +2349032326750

  OdpowiedzUsuń
 107. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatora, o tym, jak pomógł mi wielki członek Illuminati. Nazywa się Pan Felix. Pomagając mi odzyskać życie od stadium śmierci. po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Po oszustwie przez tylu członków iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, finansowo załamany. Ale pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, natknąłem się na stanowisko wielkiego członka iluminatów, pana Felixa, mówiąc, że możesz być sławny, bogaty i odnosić sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on mi polecił i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 USD w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni zainicjowany jako kompletny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie spotkałeś się z oszustami lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomógłby ci zostać członkiem, radzę, aby dać szansę panu Felixowi. On jest twoją najlepszą szansą, aby stać się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 108. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do miss Sarah, a możesz także dodać har na whats-app +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 109. Czy chcesz dołączyć do wielkich iluminatów i spełnić swoje marzenie? Zyskać moc, bogactwo i sławę? Odbieraj 500 000 dolarów tygodniowo, awansuj na szczyt we wszystkim, co robisz, będziesz chroniony duchowo i fizycznie! jako członek rodziny iluminatów. nie przegap tej wspaniałej okazji, aby skontaktować się z nami teraz i być bogatym na zawsze. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń lub wyślij do nas WhatsApp (+2347041743262) E-mail: johnrishgroup@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 110. Illuminati to elitarna organizacja światowych liderów, władz biznesowych, innowatorów, artystów i innych wpływowych członków tej planety. Nasza koalicja jednoczy wpływowych przedstawicieli wszystkich środowisk politycznych, religijnych i geograficznych, aby przyczynić się do dobrobytu gatunku ludzkiego jako całości, i otrzymała korzyści z przyłączenia się do wielkich iluminatów już dziś i odniesienia sukcesu oraz wielkości dzięki 900 000 dolarów, które mogą dziś dołączyć do wielkiej rodziny iluminatów kontakt za pośrednictwem WhatsApp + 2348118045799 lub e-mail davidcastrocarlo@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 111. To otwarte zaproszenie, abyś stał się częścią największej konglomeracji na świecie i osiągnął szczyt swojej kariery. Gdy rozpoczynamy tegoroczny program rekrutacyjny, a nasze coroczne święto zbiorów jest już blisko. Wielki mistrz dał nam mandat, by zawsze docierać do ludzi takich jak ty, więc skorzystaj z tej okazji i dołącz do Wielkiej Organizacji Iluminatów, z miesięcznym wynagrodzeniem w wysokości 50 000 zł i nowym samochodem, dołącz do naszej globalnej jedności.
  + 19735567426📩 carlosmacdonald234@gmail.com
  Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?

  OdpowiedzUsuń
 112. WITAMY W WIELKIM. Czy chcesz zostać członkiem, ponieważ to cię stworzy
  bogaty i sławny w
  świat i mieć moc kontrolowania
  ludzie na wysokim miejscu w
  na całym świecie. Jesteś biznesmenem czy
  Kobieta, artysta, polityk, muzyk,
  student, chcesz być bogaty
  Słynny, potężny w życiu, dołącz do kultu już dziś i zdobądź bogatą natychmiastową sumę.
  2 miliony dolarów w ciągu jednego tygodnia za darmo
  Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać
  ten świat, a także zdobądź 10.000.000
  Miesięczne dolary amerykańskie jako wynagrodzenie% u2026
  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM
  Whojoin
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 500 000 USD
  dolar amerykański
  2. Nowy Sleek Dream CAR o wartości
  300 000 USD
  3. Dom marzeń kupiony w
  kraj twojego wyboru
  4. Miesiąc urlopu (w pełni płatny) do
  Miejscowość turystyczna twoich marzeń.
  5. Rok pakietu członkowskiego w golfa
  6. Traktowanie V.I.P we wszystkich portach lotniczych w
  świat 7. Całkowita zmiana stylu życia
  8. Dostęp do Bohemian Grove
  9. Miesięczna płatność w wysokości 1 000 000 USD
  na koncie bankowym co miesiąc jako
  członek 10. Spotkanie zarezerwowane na jeden miesiąc
  z 5 najlepszymi światowymi liderami i 5 najlepszymi
  Gwiazdy na świecie.
  Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas
  Wielcy iluminaci skontaktuj się z nami E-mail. willaimcobb@gmail.com
  WhatsApp lub wyślij nam wiadomość tekstową na +1 (470) 485-4938

  OdpowiedzUsuń
 113. Iluminaci to tajne stowarzyszenie, które stara się promować wartości duchowe i moralne. Został założony na zasadach miłości, sprawiedliwości, jedności, pokoju i ulgi. Iluminaci gromadzą osoby dobrej woli, niezależnie od ich różnic i pochodzenia, i zapewniają, że ci dobrzy ludzie staną się lepsi w społeczeństwie. Czy chcesz być członkiem iluminatów i stać się bogatym, sławnym, potężnym i wyróżniać się w życiu? Gdybyś dostarczył 19,00 000 $ jako pierwszą korzyść. Prosimy o kontakt teraz lub dodaj mnie WhatsApp +234708 264 4268 E-mail davidcastrocarlo@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 114. Czy chcesz dołączyć do wielkich iluminatów i spełnić swoje marzenie? Zyskać moc, bogactwo i sławę? Odbieraj 500 000 dolarów tygodniowo, awansuj na szczyt we wszystkim, co robisz, będziesz chroniony duchowo i fizycznie! jako członek rodziny iluminatów. nie przegap tej wspaniałej okazji, aby skontaktować się z nami teraz i być bogatym na zawsze. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń lub wyślij do nas WhatsApp (+2347041743262) E-mail: johnrishgroup@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 115. ยินดีต้อนรับสู่ภราดรภาพที่ยิ่งใหญ่
  คุณต้องการเป็นสมาชิกของอิลลูมินาติในฐานะภราดรภาพที่จะทำให้คุณร่ำรวยและมีชื่อเสียงในโลกและจะมีอำนาจในการควบคุมคนที่อยู่ด้านบนสุดของโลก คุณเป็นนักธุรกิจหรือหญิง, ศิลปิน, นักการเมือง, นักดนตรี, นักเรียน, คุณต้องการที่จะรวย, มีชื่อเสียง, มีประสิทธิภาพในชีวิต, เข้าร่วมลัทธิของพี่น้องอิลลูมินาติในวันนี้และได้รับผลรวมทันที $ 2 ล้านต่อสัปดาห์และบ้านฟรี ทุกที่ที่คุณเลือกที่จะอยู่ในโลกนี้และรับ $ 20,000,000 ต่อเดือนด้วยเงินเดือน% 2026
  ประโยชน์ที่มอบให้กับสมาชิกใหม่ที่เข้าร่วม ILUMINATI
  1. รางวัลเงินสด $ 800,000 USD
  2. Elegant Dream CAR ใหม่มูลค่า 500,000 ดอลลาร์สหรัฐ
  3. ดรีมเฮ้าส์ซื้อในประเทศที่คุณเลือก
  4. หนึ่งเดือนของวันหยุดพักผ่อน (ชำระเต็มจำนวน) ไปยังจุดหมายการท่องเที่ยวในฝันของคุณ
  5. หนึ่งปีของสมาคมกอล์ฟแพคเกจ
  6.V.I.P การรักษาที่สนามบินทุกแห่งในโลก 7. การเปลี่ยนแปลงวิถีชีวิตโดยรวม 8. การเข้าถึงโบฮีเมียโกรฟ
  9. ชำระรายเดือน 99,000,000 เหรียญสหรัฐเข้าบัญชีธนาคารของคุณทุกเดือนในฐานะสมาชิก
  10. เดือนทำเครื่องหมายนัดกับผู้นำระดับโลก 5 อันดับแรกและ 5 อันดับแรกของโลก
  หากคุณสนใจที่จะร่วมงานกับเราในสัญลักษณ์ของมือของซาตานในกลุ่มภราดรภาพอิลลูมินาติที่ยอดเยี่ยมโปรดติดต่อเราทางอีเมล illuminatiworld521@gmail.com


  OdpowiedzUsuń
 116. Dołącz do Wielkiego Bractwa Iluminatów, aby stać się bogatym famous i sławnym w życiu ������
  Żyj życiem, o jakim kiedykolwiek marzyłeś, ale dołączając do Nowego Świata �� Zakon Iluminatów i kontroluj całe bogactwo na świecie �� Skontaktuj się z Baptystą w poniższych informacjach
  WhatsApp: +44 7404 930343
  E-mail: illuminati666initiiation@yahoo.com
  Follow the Light ��������

  OdpowiedzUsuń
 117. TO JEST OŚWIETLENIE OFICJALNEJ WIADOMOŚCI NA ŚWIAT
  UWAGA: NIE JEST ZAANGAŻOWANYCH OFIARĘ LUDZKĄ, A ILLUMINATI NIE ZAPYTA SIĘ O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym za pośrednictwem WhatsApp: +1 661-777-5633

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem? Chcesz być bogaty,

  sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa Iluminatów

  dzisiaj i zdobądź bogatą natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i za darmo

  Samochód gdziekolwiek zechcesz mieszkać na tym świecie i zarabiaj nawet $

  1 000 000 jako zasiłek na rozpoczęcie nowego życia.


  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: illuminate666temple@outlook.com lub
  Whatsapp: (+1 661-777-5633)

  OdpowiedzUsuń
 118. WITAMY W WIELKIEJ BRACIE.
  Czy chcesz być członkiem bractwa Illuminati,
  Czy chcesz bogatych i bardziej znanych na świecie i mieć
  moc kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie?
  Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, artystą, politykiem,
  muzyk, student, czy chcesz być bogaty, sławny, potężny
  w życiu, dołącz do bractwa Illuminati już dziś i zdobądź
  natychmiastowa suma. 2 miliony dolarów tygodniowo i za darmo
  w domu w dowolnym miejscu na świecie, a także
  dostać 10 000 000 dolarów amerykańskich miesięcznie jako wynagrodzenie
  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 500 000 USD
  2. Nowy, elegancki samochód marzeń o wartości 300 000 USD
  3. Dom marzeń kupiony w wybranym przez siebie kraju
  4. Miesięczne wakacje (w pełni płatne) dla wymarzonego turysty
  Miejsce docelowe.
  5. Pakiet rocznego członkostwa w golfa
  6. Leczenie V.I.P na wszystkich lotniskach na świecie
  7. ogółem
  Zmiana stylu życia
  8. Dostęp do Bohemian Grove
  9. Miesięczna wpłata 1 000 000 USD do Twojego banku
  konto co miesiąc jako członek
  10.Jeden zarezerwowany miesiąc Spotkanie w Top 5 świecie
  Liderzy i 5 najlepszych celebrytów na świecie.
  Jeśli jesteś zainteresowany przyłączeniem się do wielkiego braterstwa najwyższej świątyni iluminatów, prosimy o kontakt poprzez
  WhatsApp +1 747-240-5224
  E-mail: worldilluminatikingdom@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 119. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do miss Sarah, a możesz także dodać har na whats-app +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 120. Znanym faktem jest, że ILLUMINATI składa się z wielu milionerów, miliarderów, którzy mają duży wpływ na sprawy globalne i planowanie nowego porządku światowego. Wielu światowych liderów, prezydentów, premierów, członków rodziny królewskiej i wyższej kadry kierowniczej jest członkami ILLUMINATI. wykonaj kroki do Excela w życiu. będziesz miał wiele korzyści, po raz pierwszy w historii otwieramy nasze drzwi dla tych, którzy wierzą. Jeśli chcesz dołączyć do ILLUMINATI, zarejestruj się Tekst: leovincey08@gmail.com lub whatsapp nas +2349033667873

  ZAPRASZAMY DO BRACIA .........

  OdpowiedzUsuń
 121. Znanym faktem jest, że ILLUMINATI składa się z wielu milionerów, miliarderów, którzy mają duży wpływ na sprawy globalne i planowanie nowego porządku światowego. Wielu światowych liderów, prezydentów, premierów, członków rodziny królewskiej i wyższej kadry kierowniczej jest członkami ILLUMINATI. wykonaj kroki do Excela w życiu. będziesz miał wiele korzyści, po raz pierwszy w historii otwieramy nasze drzwi dla tych, którzy wierzą. Jeśli chcesz dołączyć do ILLUMINATI, zarejestruj się Tekst: leovincey08@gmail.com
  tekst WhatsApp +2349033667873

  ZAPRASZAMY DO BRACIA ......

  OdpowiedzUsuń
 122. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do miss Sarah, a możesz także dodać har na whats-app +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 123. Zostań członkiem iluminatów już dziś. Sprawimy, że staniesz się bogaty i sławny. A także mieć moc kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie. Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, artystą, politykiem, muzykiem, studentem, czy chcesz być bogaty, sławny i potężny w życiu, dołącz do nas już teraz i uzyskaj natychmiastową kwotę 800 000 $ w ciągu tygodnia, a także bezpłatny dom w dowolnym miejscu aby żyć w tym świecie, a także otrzymywać 500 000 USD miesięcznie jako wynagrodzenie. Aby uzyskać informacje: napisz do nas teraz: johnrishgroup@gmail.com whatsApp nas lub zadzwoń. +2347041743262

  OdpowiedzUsuń
 124. Jest znanym faktem, że ILLUMINATI składa się z Multi
  Milionerzy, miliarderzy, którzy mają duży wpływ na sprawy globalne i planowanie nowego porządku światowego. Wielu światowych liderów, prezydentów, premierów, członków rodziny królewskiej i wyższej kadry kierowniczej jest członkami ILLUMINATI. wykonaj kroki do Excela w życiu. będziesz miał wiele korzyści, po raz pierwszy w historii otwieramy nasze drzwi dla tych, którzy wierzą. Jeśli chcesz dołączyć do ILLUMINATI, zarejestruj się Tekst: leovincey08@gmail.com tekst WhatsApp +2348054779589

  ZAPRASZAMY DO BRACIA ......

  OdpowiedzUsuń
 125. Zostań członkiem iluminatów już dziś. Sprawimy, że staniesz się bogaty i sławny. A także mieć moc kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie. Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, artystą, politykiem, muzykiem, studentem, czy chcesz być bogaty, sławny i potężny w życiu, dołącz do nas już teraz i uzyskaj natychmiastową kwotę 800 000 $ w ciągu tygodnia, a także bezpłatny dom w dowolnym miejscu aby żyć w tym świecie, a także otrzymywać 500 000 USD miesięcznie jako wynagrodzenie. Aby uzyskać informacje: napisz do nas teraz: johnrishgroup@gmail.com whatsApp nas lub zadzwoń. +2347041743262

  OdpowiedzUsuń
 126. Witamy w Świecie Iluminatów. Sprowadzając biednych, utalentowanych na światło dzienne wielkości, daj się poznać w swoim biznesie,
  wyścig polityczny, wzniesienie się na szczyt we wszystkim. Naszym członkom daje się życie w nieograniczonym bogactwie i wiedzy.
  Iluminaci działają w różnych aspektach z korzyścią dla wszystkich pokoleń. ZGADZASZ SIĘ BYĆ CZŁONKIEM ILLUMINATI
  NOWY ŚWIATOWY ORDE I ZARABIAJ 2 MILIONY DOLARÓW ROCZNIE? Odpowiedz TAK. NAPISZ DO NAS TERAZ NA worldwidesacredorder@gmail.com LUB DODAJ MNIE NA
  WHATSAPP pod numerem +18188601038

  OdpowiedzUsuń